Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Bugün sizin gününüz değil. Fakat hoşunuza gitmeyen olaylar karşısında, yakında size de sıra geleceğini bilin ve sakin olun. Bugün sevdiğiniz türden bir eğlencede bulunmanız ve kendinizi yenileyebilecek derecede güzel vakit geçirmeniz olasıdır. Günlük rutin faaliyetlerinizde de bir çok şeyden olumlu sonuç alarak kendinizi güçlü hissetmeniz mümkündür. Üzerinizde şanslı etkiler de var. Birlikte olduğunuz kimse ile inatlaşma içine girmeniz olasıdır. Fakat onunla çok mutlu bir gün de geçirebilirsiniz. Bu sonuç da tamamen sizin yaklaşımınıza bağlı.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Bugün keyifsiz bir gün sizi bekliyor olacak. Çeşitli sebeplerden dolayı bazı planlarınızı gerçekleştiremeyebilir ya da planlarınızı gerçekleştirirken büyük zaman kaybı yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde aile büyüklerinizle birlikte bir aile yemeğine katılabilir ve orada bazı ailevi konularda kararlar alabilirsiniz. Bir büyüğünüzün eleştirisi sinirlerinizi bozabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
İşinize gösterdiğiniz yoğunluk takdir topluyor. Partnerinizin ilgisiyle kendinizi özel hissedeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
İletişim kazaları yaşanmasına müsait bir gün. Eğer bugünkü iletişim trafiğini doğru yönetmek istiyorsanız soğuk ve mesafeli tavırlardan vazgeçin ve çevrenizin etkileyici gücünü kullanın. Olası tartışmalarda kavga edin demiyorum ama sadece dinleyip içine atan taraf olmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Bugün güzel sohbetlere ve keyifli uğraşlarınıza zaman ayırabilirsiniz. Borsa gibi yatırım araçlarındaki paranızla ilgili kazançlarınız olabilir. Yine de risk almadan önce durumları dikkatli ve mantıklı şekilde tekrar değerlendirmeniz iyi olabilir. Hobilerinize ve eğlenceye dair harcamalarınızda artış gözüküyor. İlginin merkezi olmaya devam edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Bugün iş hayatınızda güzel bir gelişme olacak ama siz bunun meyvelerini gelecekte toplayabileceksiniz. İş arkadaşlarınızın zaaflarına dikkat etmelisiniz. Bugün amirlerinizle bir toplantıya katılabilir , onlardan bazı konularda uyarı alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Uzun süredir yaşadığınız bazı duygusal karmaşalar, sizi yanlış yönlendirmeye çok elverişli görünüyor. Çok acil almanız gereken kararlarınızı bir süre ertelemeniz sizin için iyi olacak. İş yerindeki çalışmalarınız kararlı bir biçimde sürüyor. Bazı endişeler duyabilir veya duygularınız harekete geçebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
İnsan ilişkilerinde artış gözleyebileceğiniz bir gün. Eviniz ve işyeriniz içinmasraf etmek zorunda kalabilirsiniz. Bunları gereksiz harcamalar olarak görüp ertelememelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Bugün herhangi bir yeni karar almamalı ve yeni bir girişimde bulunmamalısınız. Etrafınızda olumsuz gelişmeler olabilir ve bunlara tepkisiz kalmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed