Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2019)
Yardımcı olmak niyetinde olabilirsiniz, ancak bu esnada ya da bir çözümü savunurken bazı kişilerin karakterlerine ters davranışlar sergilemesini bekliyor olabilirsiniz, doğru değerlendirme yapmakta fayda var. Her hatadan öğrenilecek şeyler var hayatta, ama diğer kişilerinin yaptıklarına veya söylediklerine kulak vermeniz duygusal hatalar yapmanızı engelleyebilir. Seyahatler esnasında veya yakın çevre ilişkilerinde sorunlar yaşanma olasılığı ay sonuna kadar devam ettiği için, günlerinizi evinizi güzelleştirici aktivitelerle geçirmenizde fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Ağustos 2019)
Çevrenizde birbirinden farklı pek çok insan var. Siz hepsiyle iyi ilişkiler içindesiniz. Ama bu farklı kişileri bir araya getirme çabanız olumlu karşılanmıyor. Siz yine, hepsiyle ayrı ayrı görüşmeyi sürdürmelisiniz. Sabah saatlerinde yapacağınız bir program ancak akşama doğru gerçekleşecek gibi gözüküyor. Yakınlarınızdan biriyle ilgili sevindirici bir haber alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2019)
Bugün herkes sizden bir şeyler bekliyor. Eliniz ayağınız dolaşıyor gibi. Bu kadar gayret göstermeniz aslında değmez. Hakkınızı aramayı bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2019)
İşteki pozisyonunuz politik ve adil olmanızı gerektiriyor. Eğer bu konuda üzerinize düşeni yaparsanız fikir ayrılıkları daha az yaralayıcı olacak ve ibre sizden yana dönecek. Aksi takdirde gayet organize bir şekilde arkanızdan iş çevirenlere gün doğacak. Ödün vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2019)
Pek çok konuda kararlı bir tutum içindesiniz. Aileyi yakından ilgilendiren konularda sorumluluk almaktan kaçınmayacaksınız. Belki bu dönem toprağa ait yatırım planlarınız öncelikli hale gelecektir. Zira babadan alacağınız destekle kalıcı değerler yaratma şansınız olacak. Fakat aşırı giderlerin arttığı bu günlerde daha tutumlu davranmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Ağustos 2019)
Size karşı ikili bir ittifak var. Bir yere vardıramayacaklar gibi görünüyor ama sizi oldukça tedirgin ediyor. Bunun dışında sizi çok mutlu edecek bir gelişme için sadece şansa ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2019)
Sevgilinizin çevresinde hoşlanmadığınız arkadaşları var. Bunlara karşı sert tepkiler vermeye çok hazırsınız. Yaşadığınız duygusal yoğunluk, sizi yanlış tespitlere yöneltebiliyor. Gerçeklerin üzerine cesaretle gidin, hayaller peşinde koşacak zaman geçti. Önünüzde yeni iş imkanları ve fırsatlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Ağustos 2019)
Bazı sürpriz harcamalar küçük birikiminizi etkileyebilir. İstemeseniz de bu harcamaları yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bütçenizdeki denge küçük kıpırdanmalara karşı da duyarlı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Ağustos 2019)
Son günlerde kendinize yeteri kadar özen göstermiyorsunuz. Kendinize zaan ayırmaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed