Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Eylül 2019)
Anılar ve eski arkadaşlar kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir. İstek ve ihtiyaçlarınızı ihmal etmemeniz gerekiyor. Fikir alışverişleri ve planlar yeni girişimlere neden olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Eylül 2019)
Umutlu günleriniz. İçe kapanık, kendinizle baş başa yalnızlıklar için uygun bir dönem değil. Kendinizi açmanız, rahat davranışlara girmeniz gerekiyor. Yeni tanışmalar yeni umutlar getirecek. Aile ilişkilerinizde birtakım çözümsüzlük, yeni gelişmelerle olumlu bir şekle dönüşebilir. Bu konularda, kendinizi eksik bulduğunuz yanları tamamlamaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Eylül 2019)
Kartınız Bilim... Sevgilinizden çok fazla kuşkulanacağınıza onu karşınıza alarak her konuyu enine boyuna sorabilir içinizi rahat tutabilirsiniz. Böylece o da kırılmamış olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Eylül 2019)
Anne-babalar çocuğunuzla ilgili olumlu bir gelişme yaşanabilir. Olaya iyimser tarafından bakıyor olmanız güzel ancak yine de tedbirli olmaktan vazgeçmeyin. Bekârlar, aşk hayatınız birden bire hareketlenebilir. Karşı cins tarafından fark edileceğiniz bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Eylül 2019)
Bugün çok farklı öncelikleriniz var. İş ortamında sizi bağlayan konular ve sorumluluklar söz konusu. Ancak gündemini koruyan yurt dışı ilişkilerinizde özenli olun. Uzun soluklu hedeflerinizi hızlandırmak, işbirliği gerektiren diyaloglara önem vermek gerekecek. İlişkilerden uzaklaştığınız bu süreçte hiç olmadığınız kadar kadar içe dönebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Eylül 2019)
İş yaşamınızda disiplinli bir şekilde çalışmalarınıza devam edeceğiniz bir gündesiniz. Daha çok bildiğiniz yöntemlerle çalışacaksınız ve bireysel olarak hareket etmeyi tercih edeceksiniz. Olaylar üzerinde hakimiyet kurmak için yeterli enerjiye sahip olacaksınız. İş çevrenizde birlikte çalıştığınız kişilerden dengesiz bazı tavırlar görebilirsiniz. Ancak bu davranışları gözünüzde fazla büyütmemeli ve sorunların çözümünü zamana bırakmayı bilmelisiniz. Yaptığınız bazı hataları değerlendirmeye alabilirsiniz ve konuları yeniden değerlendirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Eylül 2019)
Aşk hayatında hak ettiğiniz mutluluğu yakalamak için anlayışlı davranmanız gerekiyor. Hoşlandığınız kişiye karşı biraz daha sakin olun, gergin ortamlardan uzak durun. Birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızın fikirleri, üzerinizde olumsuz etki yapıyor ve karar almanızı zorlaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Eylül 2019)
Para konularında çevrenizde pek benimsenmeyen ilkeleriniz var. Ama yine de birçok insan tarafından imreniliyorsunuz. Paylaşmacısınız. Ama insanların destek ihtiyaçlarını mutlaka dile getirmeleri gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Eylül 2019)
Herkesle aynı içtenlik içinde, hesapsız ilişiler kurabiliyorsunuz. Yadırgadığınız bazı davranışlardan daha az etkilenebilmeniz için, bazı ilişkilerinizdeki mesafeyi biraz daha aralamanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed