Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Eylül 2020)
Oldukça şaşırtıcı bulabileceğiniz ya da tuhaf karşılayabileceğiniz durumlar veya kişiler karşısında, alaycı veya yanlış anlaşılmaya müsait değil, daha politik yorumlar yapmaya çalışmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Öğle öncesi saatlerde belirsizlikler, karışıklıklar veya gergin durumlar söz konusu olabilir. Yanıltıcı etkileri göz önünde bulundurarak ve yanlış anlaşılmalara dikkat ederek hareket etmekte fayda var. Öğle sonrası saatlerde ise, onarılması gereken şeyler varsa(ilişkiler dahil) onarmak, ihtimal verilmeyen durumları detaylara odaklanarak en iyi şekilde kullanmak için uygun bir gündeyiz. Bazı konularda değişiklik yapma ihtiyacı doğabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Eylül 2020)
Uzun süren dağınıklığınızdan vazgeçiyor gibisiniz. Yaşamınız yavaş yavaş yerine oturuyor. Bugünlerde daha programlı yaşamak ve evinizle ilgilenmek istiyorsunuz. Yakın çevreniz bu kararınızdan pek memnun ama bugüne kadar ki yaşamınız nedeniyle yine de size pek güvenmiyorlar. Önümüzdeki günlerde bir kaç kalabalık grup içinde yer alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Eylül 2020)
Kartınız Erime... Çalışmayı ve rutin işleri seviyorsunuz. Ancak aşka da zaman ayırın. Bekarlar sürekli platonik olarak aşık olup hayal kuruyorlar. Evlenme arzuları ortaya çıkıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Eylül 2020)
Sevgilinizle aranızdaki sorunları birbirinizle konuşmadan çözemezsiniz. Problemlerinizin büyümesine izin vermeyin. Kabuğunuzdan çıkıp sosyal faaliyetlere katılın. İş yerindeki başarınızla ilgi çekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Eylül 2020)
Kendinize yeni ufuklar katabileceğiniz koşullar içindesiniz. Farklı deneyimler kazandığınız son dönemin getirileri aynı zamanda iş hayatında kendini göstermekte. Bu günleri iyi değerlendirmeli, eğitim hayatınıza ilişkin yeniliklere hız vermelisiniz. Akademik boyutta yeni hedefler belirlemek de önceliğiniz olmalı. Olumlu haberlerle heyecanınız artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Eylül 2020)
Zaman zaman monoton bir iş yaşamınız olduğunu düşünüyorsunuz. Oysa monotonluk sizin bir gün bile katlanabileceğiniz bir şey değil. İşyerinde yaratıcılığınızı daha çok gösterebileceğiniz bir değişiklik önerisiyle karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Eylül 2020)
Özel hayatınızda sizi huzursuz eden bir durum yok. Sevgilinizle az görüşmek sizi rahatsız etse de, bu sayede birbirinize daha çok bağlanıyorsunuz. İşinizle ilgili bazı görüşmeleriniz olacak. Bağladığınız işlerin yüksek kapasitesi, üstleriniz arasında memnuniyetle karşılanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Eylül 2020)
Harcamalarınız kısılmış haliyle bile çok fazla. Bunların birtakım ihtiyaçlardan kaynaklanmadığını biliyorsunuz. Para harcanacağı zamanlarda kendinizi denetleyemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Eylül 2020)
Kafanızdaki bazı soru işaretleri ve şüpheler sizi yanıltıyor, sağlıklı kararlar vermenize engel oluyor. Her şeyin mükemmel olmasını beklemekten vazgeçmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed