Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2019)
Kolayca halledilemeyen bazı konuların ya da kendiliğinden gelmeyen tekliflerin, bireysel girişimleriniz sonucu elde edilmesi gerekebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Haziran 2019)
Bu günlerde güçlü ve şuurlu olmanızı gerektirecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bazı zaaflarınızın farkında olmanıza rağmen, onları gidermek konusunda ağır kanlı kalabiliyorsunuz. Yarardan çok zarar getiren hoşgörülerle sürdürdüğünüz dostluklar var. İleriki zamanlarda bu konudaki bazı birikimler patlamalara neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2019)
Kartınız Kaos... Vücudunuzda herhangi bir rahatsızlığınız görülmese de işlerinizden dolayı yoğunluk sizi stres altına sokmuş gibi. Çalan telefonlar sinirinizi bozuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2019)
Çok yoğun iş gezileri ve konferanslar sizi yıpratıyor. Dostlarınızla neşeli ortamlarda bir araya gelerek üzerinizdeki yorgunluğu atabilirsiniz. Ödemelerinizdeki tıkanıklığı, ummadığınız bir yerden gelecek parayla aşacaksınız. Sezgileriniz güçleniyor. Bir yakınınızın sağlık sorunuyla ilgileneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2019)
Duygularınızı kapattığınız huzursuz zamanlar yaşayabilirsiniz. Sizin dışınızda gelişen yeni sorumluluklar ve başkalarını içine alan temalar yorucu olabilir. Bir yandan da kafanızdaki düşünceleri daha sakin değerlendirme şansınız var. Geçmişte olup bitenlere göz atmak, hatalarınızı görmek açısından olumlu olabilir. Neyse ki sosyal hayatınız yeterince hareketli görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Haziran 2019)
Bir süreden beri kafanızı kurcalayan sorunlara bugün yaratıcı ve farklı çözümler bulabilirsiniz. Amirinizden bu günlerde bir zam haberi alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2019)
İlişkilerinizde gerginlik oluşabilir. Karşınızdaki insanı yanıltmadan samimi olarak dinlemeniz , ilişkiniz açısından önemli olacak. Bu süre içinde özellikle aşk konusunda hiçbir yenilik yapmamanız iyi olur. Mesleğinizle ilgili aldığınız kararlara harfiyen uyduğunuz için başarı grafiğiniz oldukça yüksek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Haziran 2019)
Para durumunuzda herhangi bir yenilik yok. Ama sevindirici bazı olası gelişmeler söz konusu. Bugünlerde beklemediğiniz şekilde bir rahatlama dönemine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Haziran 2019)
Hayallerinizin arasına birçok imkansızı sokuyorsunuz. Hayallerinizin yaşamınızdaki itici, destekleyici etkisi sizi yanıltabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed