Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2018)
Bugün bilinçaltınızda uzun süreden beri gizlediğiniz ve baskıladığınız durumlar tekrar karşınıza çıkabilir ve sizi zor durumda bırakabilir. Siz de bu konuyla ilgili tam olarak ne yapacağınızı bilemiyor olabilir ve içinden çıkılamaz bir durum sergileyebilirsiniz. Duygularınız mantığınızın önüne geçtiğinde biraz durmalı ve hangi yöne gideceğinize sonrasında karar vermelisiniz. Zira bu şekilde bir yere varmanız mümkün gözükmüyor. Ayrıca bu konuda uzman kişilerden yardım almanızda sizi bir hayli rahatlatabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Mart 2018)
Aileniz son günlerde en büyük desteğiniz. Her tür sorununuzu onlarla paylaşıyorsunuz. Bugün onlardan bir konuda önemli bir destek görebilir ve kendinizi çok rahat hissedebilirsiniz. Bir süredir göremediğiniz arkadaşlarınızla görüşme fırsatı bulabileceğiniz bugün genel olarak neşeli ve rahat geçecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2018)
Hayatınızdaki her şey sizin kontrolünüzde olmasını istediğiniz gibi gelişiyor. Fakat iş hayatınızda fazlasıyla değişiklikler olacak. Fazlasıyla disiplin ile çalışmanız gerekecek. İçinizdeki sıkıntılar sizi sarmadan çözüm bulmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2018)
Maddi açıdan son derece şanslı bir gündesiniz. Gerek zihinsel gerekse fiziksel olarak aktif durumdasınız. katılacağınız aktiviteler yüzünden yorgun düşebilirsiniz. Bu nedenle beslenmenize dikkat etmek zorundasınız. Arkadaşlarınıza karşı haraketlerinize biraz daha dikkat etmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2018)
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Mart 2018)
İş hayatınız yıpratıcı temposunu bugünlerde biraz azaltabilir. İşinizle ilgili sizi mesleki olarak geliştirecek bir kalabalık içinde görünüyorsunuz. Bu topluluktan çok kazançlı çıkacaksınız gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2018)
Önemli ve değişik bir dönem geçiriyorsunuz. İş yaşamında beklemediğiniz olayların patlak vermesi, sizi karar almaya zorlayabilir. Alışveriş yaparken daha akıllıca ve işinize yarayacak şeyler almalısınız. Kuşku ve endişe dolu duygu ve düşünceler, siz de psikolojik bazı problemlere yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Mart 2018)
Bir zaman sonra geriye dönüp baktığınızda küçük para konularını ne kadar abarttığınızı fark edeceksiniz. Para konularında süreklilik arz eden karamsarlıkların bir süre sonra kalıcı umutsuzluklara dönüşmesine izin vermemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Mart 2018)
Sezgilerinizde ani bir artış olabilir ve bu fırsatı bu dönem için iyi değerlendirmelisiniz. Duygusal kararlar almayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed