Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Nisan 2019)
Bu gün mantığınız herzamankinden daha hızlı. Bazı engellerle karşılaşmanız, özellikle düşüncelerinizi yanlış yönde etkileyebilecek önerilere maruz kalmanız olasıdır. Kendinize olan güveninizi koruduğunuz taktirde bu etkileri en aza indirgeyebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Nisan 2019)
Bazı sonuçlar beklediğiniz gibi çıkmadı. Elimden geleni yaptım, diye bir avuntunuz var. Aceleci davranmayıp yeniden düşünmeye değer. Aile içinde biriyle birtakım problemler yaşıyorsunuz. Bu problemlerin önü alınamayacak yerlere varmasından çekiniyorsunuz. Bunun kuruntu olduğunu düşünenler haklı çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Nisan 2019)
ÖNÜNÜZDE zorlu günler var fakat, bu günleri kısa sürede atlatacaksınız. Sıkıntılı zamanlarınızda, birlikte olduğunuz kişi size destek verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Nisan 2019)
Sevmeyi çok arzuladığınız halde güvensizliğiniz sebebiylebu tutkunuzu hep erteliyorsunuz. Ancak aşkın çekim kuvvetine yenik düşeceğini bir döneme gireceksiniz.Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Nisan 2019)
Bir miktar daha sabırlı olmalısınız. Ãœzerinizde taşıdığınız karamsarlık sizi engellese de yapabilecek çok şey bulabilirsini.z Biraz geçmişi kurcalamak doğru bir yol olabilir. Ancak kendi kendinizi engellemekten kaçınmalısınız. Daha büyük organizasyonların içinde yer aldığınız bu dönemde önemli tecrübeler edindiniz. Başkalarına yardımcı olabileceğiniz işleri sürdürebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Nisan 2019)
İş ilişkilerinde kazanmaya çalıştığınız insanlar, temponuza ayak uydurmakta zorlanabilirler. Önümüzdeki günlerde iş konulu yeni yolculuklar söz konusu, hazırlıklı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Nisan 2019)
İlişkinizde tartışmaktan ve kavga etmekten hoşlanmıyorsunuz. Bu durumun oluşmasına izin vermeyin. Rahat davranmanızı engelleyen sorunları çözebilir ve bilmediğiniz konuları araştırmaya çalışabilirsiniz. Dikkatinizin dağınık olması sebebiyle işinizde bocalama yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Nisan 2019)
Bugün bütçenizi zorlayacak harcamalar içine girmemenizde fayda var. Bir yere para harcayıp harcamamak konusunda kararsızlık yaşıyorsunuz. Bütçenizin kapasitesini hesaba katın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Nisan 2019)
Son zamanlarda çok streslisiniz. Ayrıca sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. Harcamalarınıza dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed