Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2018)
Akıllıca davranıp dengeleri özellikle muhafaza etmeniz gereken bir gün. Agresyon ve öfke kontrolüne her zamankinden daha fazla ihtiyacınız olacak.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Ocak 2018)
Önceliklerinizi çok iyi değerlendirmeniz gereken bir dönem içindesiniz. Vereceğiniz bir karardan dolayı ailenizden birisinin kalbini kırabilirsiniz. Hayatınızdaki durgunluğa bir son vermek, yeni atılımlar içine girmek istiyorsunuz. Bu konuda yakın bir arkadaşınızdan destek alacaksınız. Yaşadığınız olumsuzlukları değiştirmek tamamen sizin elinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2018)
AŞK: Aşk konusunda bir gerilimyaşayabilirsiniz. Karşınızdakiinsanın beklentileri sizinbeklentilerinizle uyuşmayabilir.Duygusal olarak kendinizi daharahat hissedeceksiniz ancak bazıgerilimler yaşayabilirsiniz.PARA: Parasal konularda yeni bir yatırım ya dagirişim yapmamanız gereken bir gündesiniz.SAĞLIK: Bir arkadaşınızla ya da sosyal çevrenizdenbiriyle bir anlaşmazlık ortaya çıkabilir. Olaylarasakin yaklaşmayı denemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2018)
Aileden gelecek bir katkıyla bir ihtiyacınız için gereken maddi desteği bulabilirsiniz. Ortağınızla aynı dilden konuşmak, iki tarafı da tatmin eden anlaşmalar imzalamak ve bir seyahate çıkmak için oldukça uygun bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2018)
Sizi sıkıştıran ve karamsar kılan pek çok gelişme var. İş ve geçmişle ilgili temaların getireceği sorumluluklar açısından yoğun olacaksınız. Eldeki işleri tamamlamak adına fedakarlık yapmak gerekecek. Ancak kişisel adımlarınız ve planlarınızda aceleci olmaktan sakınmalısınız. Her konuda iki kez düşünerek hazırlıklarınız üzerinden geçebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Ocak 2018)
Önünüzde işinizde yine bir hamle yapabileceğiniz bir fırsat var. Bugün sinyalleriniz açık olursa, bu fırsatla burun buruna gelebileceksiniz. Bu fırsatı kaçırmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2018)
Sevdiğiniz insana naz yapın, onun sizi mutlu etmesi için isteklerde bulunun, belki biraz da kapris yapabilirsiniz. Beraber çalıştığınız kişinin davranışları sizin üzerinizde zorlanma yaratabilir. Aranızda yaşanabilecek kişilik çatışmalarına karşı hazırlıklı olmaya ve olayları fazla büyütmemeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Ocak 2018)
Yapacağınız alışverişleri daha önceden planlamanızda fayda var. Gelir-gider dengenizde aksaklıklar yaşamamak için parasal konulara özenle yaklaşın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Ocak 2018)
Beğenmediğiniz birinden uzak durmanız size yeterli gelmiyor. Bazı arkadaşlarınızın o kişiyle görüşmesi sizi rahatsız ediyor. Bunun abartılı bir bakış olduğunu kavramanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed