Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2020)
İsteklerinizin peşinden gitmeli, maddi, manevi ilerlemenizi sağlayacak değişiklikler yapmalısınız. Bazı konularda ısrarcı olmak istediğinizi almanızı sağlayabilir. Saygı duyduğunuz veya sevdiğiniz kişilerin dikkatini çekmenin yollarını arayabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aldatıcı etkilere, yanıltıcı kişilere dikkat edelim. Pazarlıklar veya anlaşmalar sırasında en ufak detayı kaçırmamalı, hatalara veya yanlış değerlendirmelere izin vermemeliyiz. Duygusal açıdan sert tepkiler verebilir veya fazla cesur olabiliriz. Altından kalkamayacağımız görev ve sorumluluklar almayalım, tutamayacağımız sözler vermeyelim veya boyumuzdan büyük işlere kalkışmayalım derim Niobe’ce. Yarın meydana gelecek Ay tutulması etkilerini bugünden hissettirebilir. Konuyla ilgili Pazartesi günü detaylı bir yazı yazdığım için tekrarlamıyorum, ama okumanızı öneririm Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Ocak 2020)
Olumsuzluklar karşısında dimdik durabiliyorsunuz. Bugün yine birçok işin altından kalkmanız gerekiyor. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Meraklı davranıp irdelediğiniz bir konuda, duymak istediklerinizi değil, duymaktan çekindiklerinizi işitebilirsiniz. Yeni tanıştığınız birinin ciddi bir sağlık sorunu olduğunu öğrenecek, buna çok üzüleceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2020)
Bugün yüz ve cilt bakımınızı aksatmayın. Rutin olarak uyguladığınız güzellik formülünüz size moral depoluyor ve hayatın tadını çıkarıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2020)
Başta size özgürlük ve yeni bir mutluluk kapısı gibi görünen beraberliğiniz, yeni sıkıntıları ve mutsuzlukları beraberinde getirdi. Yaptığınız işte yenilikler üretip açıklamaktan ve eleştiri almaktan kaçınmayın. Özgüveninizle her şeyi başarabilirsiniz. Sorumluluklarınıza sahip çıkın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2020)
Hareketli ve paylaşımlarınızın bol olacağı bir gündesiniz. Gün içinde sık sık dışarı çıkacak ve yakın çevrenizdeki tanıdıklarınızla bir araya geleceksiniz. Öte yandan ticari uğraşlarınızda rekabet ve mücadele gerektiren koşullar içine girebilirsiniz. Ortaklaşa konularda daha pratik ve anlayışlı olmanız avantaj sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Ocak 2020)
Kritik bir gündesiniz. İş yerinizdeki gelişmeler sinirlerinizi zorlayabilir. Tarafsız ve soğukkanlı olmaya bakın. Bu gerginlikler aile yaşamına da yansıyabilir. İletişimin hızlı aktığı ve sözlerinizin dikkat çekeceği bir gündesiniz. Özellikle sabah saatleri işle ilgili konularda bazı hızlı değişiklikler getirebilir. Esnek olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2020)
İlişkinizi çok fazla sorguluyor, beraberliğinizi yıpratıyorsunuz. Beraberliğinizin hiç istemeyeceğiniz bir şekle dönüşmesinden sorumlu olmak istemiyorsanız, biraz dikkatli davranmanız gerekiyor. Eski iş bağlantılarınızla yeni görüşmelere girebilirsiniz. Bu doğrultuda bazı düşünceler sizi yönlendiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Ocak 2020)
Bugün bir miktar daha önlemci olmanızda fayda var. Günün başlarında alacağınız maddi içerikli haberler öğleden sonra daha çabuk davranmanız gerektiğine işaret edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Ocak 2020)
İşinizle ilgili aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Ayrıca çok yeni tanıştığınız insanlara bu kaar güvenmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed