Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2019)
Yeni şeyler deneyebilir, size faydası dokunacak değişiklikler yapabilir veya diğerlerinin sorumluluklarınızın altından kalkabileceğinizi görmesini sağlayacak aktivitelere katılabilirsiniz. Bazı kişilerin hazırlıksız olması veya endişeleri sizi hedeflerinize ulaşmak konusunda durdurmamalı. Değişiklik hayatınızı olumlu etkileyebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hedeflerimizi (günlük hedefler dahil)gerçekleştirme konusunda istekli ve enerjik bir gündeyiz. Fikirlerimizi açıkça ortaya koyabilir, karşı tarafı kolayca ikna edebilir ya da etkileyebiliriz. Olumlu görüşmeler, yazışmalar, fikir paylaşımları, toplantılar ve yazılı ve sözlü sunumlar için olumlu günlerdeyiz. Başarılı iş birlikleri, ortaklıklar veya ilişkiler kurabileceğimiz on gün. Derin bağlar kurabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Şubat 2019)
Fırsatları değerlendirmede daha acar olabilirsiniz. Şansınızla epeydir süregelen küskün ilişkinize, artık bir son vermeniz gerekiyor. Girişken insanların yöntemleri, insani değerlerde gözlediğiniz zaafları sizi olumsuz etkiliyor. Bu tür bir duygusallık, sizi belli bir zaman içersinde hayatın dışına atabilir. Hayatı, birçok yönüyle onu kabullenmek şeklinde de tanımlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2019)
Tartışmalara son noktayı yine siz koyacaksınız. Çevrenizdeki büyüklerinize dahi sözünüzü dinleteceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2019)
Bugün kendinizi göstermek, fikir mücadelelerinde yol almak, mantıklı ve objektif kararlar alabilmek açısından değerli bir gündesiniz. Olaylara sadece kendi pencerenizden bakmadığınız sürece mutluluğunuz daha da artacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2019)
Haftaya son derece canlı ve hevesli başladınız. Ay burcunuzda iken dikkat çekici adımlar atabileceksiniz. Yaratıcı konularda akıcı ilerleteceğiniz çalışmalar, duygusal ilişkilerinizde yaşanan keyifler size moral verecek. Zira bir yandan da iş hayatında sorumluluk getiren temalar sürmekte. Birden fazla önceliğiniz varken kişisel girişimler için uygun zamanı beklemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Şubat 2019)
Sabrınızı, yeteneğinizi ve mesleki yetkinliğinizi de sınama fırsatı bulacağınız bir iş, beklenenin üzerinde başarılı sonuçlar getirebilir. Bugünlerde sevindirici haberler kapınızı çalabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2019)
Özel hayatınızdaki ufak tefek problemlerin üstesinden gelebilecek güçtesiniz. Sevgiliniz size gerekli olan güveni bir türlü veremiyor. Kısa bir süre içinde görünmemekle birlikte, ilişkinizde bazı olumsuzluklara hazır olmanızda yarar var. İşinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar kuracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Şubat 2019)
Para konularında bazen çok eli sıkı olabiliyorsunuz. Bugünlerde gerekli harcamalarınızı bile yapmayacak kadar tutumlusunuz. Bu şekilde davranarak çevrenizdeki insanların farklı düşünmesine sebep oluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Şubat 2019)
Bugün insanlarla ilişkinizde sorunlar çıkabilir. Bazı sözleriniz yanlış anlaşılabilir. Bu duruma dikkat etmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed