Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2021)
Bugün duygusal hayatınızda bazı gerilimler ortaya çıkabilir.Hangi cinsiyetten olursanız olun, karşıcinsle olan ilişkilerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz.. Maddi konularda da sıkıntılarınız olabilir. Beklenmedik durumlara ve beklenmedik şeylere aşırı sinirlenebilir, planlarınızda ummadığınız engellerle karşılaşabilirsiniz. Kafanızda belirli bir planınız olabilir ve bu planı bozacak gelişmeler meydana geldiği zaman sinirlenmeniz ve farkına varmadan çevrenizi kırmanız olasıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Şubat 2021)
Bu gün aile fertlerinizden size manevi destek olmalarını bekleyebileceğiniz görülüyor. Sezgilerinizin ve yaratıcılığınızın güçlü olduğunu farkedebilir bu yönde hareket etmek isteyebilirsiniz. Özel konularla ilgilenmek rahatlatıcı olacaktır. Olumlu düşünmeniz ve duygularınızı doğru yönlendirmeniz gereken bir gün. Aceleci ve öfkeli bir yapı sergileyebilir, sevdiklerinizi kırabilirsiniz. Daha sakin esnek davranmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2021)
Hayatınızdaki her şey sizin kontrolünüzde olmasını istediğiniz gibi gelişiyor. Fakat iş hayatınızda fazlasıyla değişiklikler olacak. Fazlasıyla disiplin ile çalışmanız gerekecek. İçinizdeki sıkıntılar sizi sarmadan çözüm bulmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2021)
Bir yolculuk planlıyorsanız değişikliklerden keyif almaya bakın. Hiç ummadığınız sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Detaylara takılmayıp yeni bir şeyler keşfetmenin tadına varın. Bildik olanı değil de yeni olanı tercih edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2021)
Düşüncelerinizi uygulamanız gereken yeni gelişmeler var. Sizi sorumlu kılan ailevi konular karşısında yapıcı olmanız gerekecek. Zira yakınlarla yaşanacak fikir ayrılıkları bazı engeller yaratabilir. Yerleşimi ilgilendiren sorunlar ve elinizdeki kaynaklar konusu ise ayrı bir problem. Gün içinde toprağa ait planlarınızı daha net görmeye başlıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Şubat 2021)
İş yaşamınızda araştırmacı yönünüz ile çok seviliyorsunuz. Ancak birden fazla işle ilgilenmeniz ve konsantrasyon sorunu yaşamanı kafanızın dağılmasına neden olabilir. Bugün yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2021)
Sevgiliniz bugün belli konularda sizinle dertleşmek isteyebilir. Kendisini, arkadaşlarıyla sizin aranıza sıkışmış hissetmesine siz neden değilsiniz, ama yine de sizin anlayışınıza ihtiyacı var. İş konularındaki inatçı ve taviz vermez tutumunuz yüzünden arkadaşlarınızla sorunlar çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Şubat 2021)
Para konularda bugün kontrolü elden bırakmamak için büyük bir çaba göstermek zorunda kalacaksınız. Bazı harcamalarınız aşırıya kaçabilir ve bu durumu önlemek için bazı zorluklarla karşı karşıya kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Şubat 2021)
Duygusal dünyanızdaki karmaşıklık, sakıncalı ilgilere yöneltebiliyor sizi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed