Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Temmuz 2019)
Bugünlerde aklınıza gelen şeyler gerçekten önem taşıyor olabilir. Dolayısıyla konu ne olursa olsun detaylara hakim olmanızda fayda var. Bazı beklentileriniz gerçekleşebilir ya da eskiden gelen şeyler tekrar yüzünü gösterebilir. Aşk hayatınızı ilgilendiren veya sevgi temalı ilişkilerin bazı çelişkili durumları kafanızı karıştırıyor olabilir. İşle ilgili görüşmeler söz konusu. Maddi açıdan desteklenme isteği artıyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Temmuz 2019)
Size bugünlerde uzun bir yol görünüyor. Çok istekli gitmeyeceksiniz. Ama bu yola sizi teşvik edenlerden etkileneceksiniz. Akraba ilişkilerinizde önümüzdeki günlerde coşkulu kutlamalar var. Yapmayı çok istediğiniz ama zamanlama hatası yapmaktan çekinip sürekli ertelediğiniz bazı yenilikleri, bazı yakınlarınızın da itelemeleriyle yakın bir zamanda işleme koyacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Temmuz 2019)
AŞK: Aşk konusunda başarılı olmak istiyorsanız partnerinizi çevrenizdeki kişilere karşı korumaya özen göstermelisiniz.Ara sıra görüş ayrılığı yaşasanızda onu kalpten sevdiğiniz belirgin. PARA: Bugün hiçbir şeyden korkmuyor, risk almaktan kaçınmıyorsunuz.Belki de yatırımlarınız için en mükemmel gün denilebilir. Bu konuda ilerleme kaydedebilirsiniz. SAĞLIK: Bünyeniz bugün hassas ve korumasız. Hastalığa davetiye çıkarıyorsunuz adeta.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Temmuz 2019)
İşyerinde size yapılmak istenen ayak oyunları başarısızlıkla sonuçlanacak. Şimdi hamle sırası sizde. Tanışacağınız bir insanla duygusal ve saygıya dayanan bir ilişkinin başlayacağı gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Temmuz 2019)
İçine girdiğiniz koşulları ciddiye almanız gerek. Zira gün ortasından sonra şartlar pek lehinize olmayacak. İşle ilgili hedefler peşinde olduğunuz bu dönem beklemede kalmanızda yarar var. Olayları akışına bırakmanız en azından sizi bazı risklerden uzak tutacaktır. Geçmişle ilgili konuları daha fazla sorgulamaktan artık sakınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Temmuz 2019)
İş yaşamındaki dalgalanmaları fazla dert etmeyin. Tekneler makineleri bozulmadıkça en dalgalı denizlerde bile kolay kolay batmaz. Siz makineyi sağlam tutun yeter. Sizde bu çaba olduktan sonra, bırakın kolay teslim olanlar dertlensin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Temmuz 2019)
Özel hayatınız mutlu gidiyor. Ancak aynı anda birçok işle uğraştığınız için sevdiğiniz kişiyi ihmal etmemeye dikkat edin. Üzerinizdeki iş stresi yüzünden kırıcı ve suçlayıcı bir yaklaşım içinde, karşınızdaki insanı üzebilirsiniz. İşle alakası olmayan kafa karmaşaları, iş yaşamınızı da karartıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Temmuz 2019)
Bugün, ideallerinizi gerçekleştirebileceğiniz çalışmalarınız için olumlu etkiler alacaksınız. Yatırımlarınızın sonuçlarını uzun vadede görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Temmuz 2019)
Pek güven duymadığınız kişinin küçük oyunları yakında başınıza iş açabilir. Şimdiden gerekli tedbirleri almazsanız, sonradan işi düzeltmek zor olacak gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed