Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ağustos 2018)
Aşırı eğilimler gösterdiğinizi hissederseniz sosyal yönünüze ağırlık vermenizi tavsiye ederim. Bu sizi sakinleştirebilir ve doğal dürtülerinizin yoğunlaşmasını engelleyebilir, değişiklikleri birden yapmanız sakıncalı olabilir diyorum. Çevreden gelen etkiye karşı ani reaksiyonlar göstereceksiniz akşama doğru ani tanışmalar ve çevreyi yenileme fırsatları görülebilir. Tanışmalar yoğunlaşacak. Genellikle kısa süren ani aşk ilişkilerini tercih edeceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Ağustos 2018)
Kişiliğiniz, kurallara bağımlı, hareketsiz bir yaşamı kolay kabulleneceğe benzemiyor. Sorumluluklarınızın, mutlak bir güvenlik altında olduğu şeklindeki savunmanızın önünde bir karşı çıkış görünmüyor. Ama insanın sorumluluklarını istediği gibi tayin edemeyeceğini unutuyor gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Ağustos 2018)
Hayal kırıklığı yaratacakDüşler kurmayın. Her neKadar geçim sıkıntınız olsaDa gerçeklerle yüzleşmeyibilmelisiniz. Aksi_haldebütçeniz sarsılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Ağustos 2018)
Dolunayla birlikte insanlarla iç içe olacağınız ortamlara gidebilirsiniz. Ancak birebir iletişim kurmak zor olabilir. Anlamıyorlar diye kesip atmak yerine farklı şekilde anlatın. Fikirleriniz çatışmanın ortasında heba olmasın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ağustos 2018)
Sosyal ilişkilerin size kazandırdığı pek çok olanak söz konusu. Öne çıkan bağlantılarla hayatınıza yeni imkanlar girebilir. Pek çok konuda destek görecek, arkadaşlıkların ne kadar keyifli geçtiğini göreceksiniz. Yeni gruplaşmaların öne çıkacağı zamanları iyi değerlendirmelisiniz. Gelecekle ilgili planların yapıldığı bu dönem realist olmaktan uzaklaşmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Ağustos 2018)
İş yerinizde beklemediğiniz sorunlarla karşılaşabilir, bazı işlerinizi zamanında halledemeyebilirsiniz. Ayrıca yine iş yerinizde pek iyi anlaşamadığınız bir arkadaşınızla ufak bir tartışma yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Ağustos 2018)
Aşk hayatınızda herhangi bir problem yok, büyük bir uyum söz konusu, her şey yerli yerinde. Ona beklemediği sürprizler yapabilirsiniz. Çalıştığınız iş yerinde hareket kabiliyetinizin sizin dışınızdaki güçlere endeksli olması, çaresizliğinizin artmasına ve kendinizi kurban gibi hissetmenize neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Ağustos 2018)
Kazancınız arttıkça hesabınızı daha çok bilir olmanız olumlu bir gelişme. Gelecekte bir yatırım yapmak istediğiniz için, mümkün olduğunca kenara köşeye para koymaya çalışıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Ağustos 2018)
Sağlığınız konusunda çok dikkatli davranmalısınız ve ani hareketlerden kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed