Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Eylül 2019)
Bugün parasal açıdan rahat olabileceğiniz ve önemli bir sorununuzdan kurtulabileceğiniz bir gününüzdesiniz. Özellikle yakın zamanda yapmanız gereken ve sizi düşündüren bazı ödemeleriniz varsa onlarla ilgili ferahlatıcı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sizi düşündüren bir masraftan tam olarak kurtulduğunuzu ya da korktuğunuzdan çok daha az harcama yapmanız gerektiğini de öğrenebilirsiniz. Bugün korku ve kuşkularınızdan kurtulma gününüz olabilir. Hangi konu olursa olsun kendinizi yetersiz hissetmenizi gerektiren birşey yok. Bütün gayretinizi koyacağınız bir işi tamamlayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Eylül 2019)
Bugünlerde iyimser bekleyişler içine girebilirsiniz. Olumlu teklifler, birçok konudaki çekincelerinizi ortadan kaldırabilir. Duyarlı özelliğinizle insanları etkiliyor ve sıcak ilişkiler kurabiliyorsunuz. Bugünlerdeki enerjiniz çevrenizdeki etki ve ilgi alanınızı genişletebilir. Bir akraba ilişkinizdeki aşk beraberliğinde rızasız tavırlarınız, üzüntü nedeni oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Eylül 2019)
Boş zamanınızı bugün eğlenceli geçireceksiniz. Kendinize çok fazla önem veriyor ve her fırsatta dış görünümünüzü yenilemeye özen gösteriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Eylül 2019)
Sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir gündesiniz. Diğer insanlara veya işinize verdiğiniz değeri kendinize de gösterin. Siz bunu bazen görmezden gelebiliyorsunuz. Bugün işleriniz yoğun olsa da bu konuyu düşünün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Eylül 2019)
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Eylül 2019)
Güçlü sorumluluk duygunuz sayesinde işlerin peşini bırakmıyor, üzerinize düşeni yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Parlamak isteyen ve size köstek olmayan bir iş arkadaşınıza fazla toleranslı davranmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Eylül 2019)
Özel hayatınızın dış etkenlerden ne kadar etkilenebileceğini artık kabul edin. Yanlış değerlendirmeler içine girdiniz. Daha doyumlu olmalı, aşkı düşsel beklentilerle yargılamamalısınız. Bugün çalışmaya istekli değilsiniz, fazla çalışmak için kendinizi zorlamayın. Bırakın işler yarına sarksın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Eylül 2019)
Biriken borçlarınızı ödeme konusunda ailenizden yardım alıyorsunuz. Bu size biraz ağır geliyor ama ailenizin bu desteğine hayır diyemiyorsunuz. Buna ihtiyaç duyuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Eylül 2019)
Eğer süregelen sağlık probleminiz varsa bu konuda önlem almalı ve kendinize zaman ayırmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed