Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2018)
Aşk ve ilişkilerde pozitif yönde bazı gelişmelerin yaşanması mümkün olabilir. İlişkilerinizi olumlu yönden beslemeye özen gösterin. İhtiyacınız olan şey bugün ruhunuzun şifalanması olacaktır. Zira ego kadar insanı yoran başka bir durum daha yoktur.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Mayıs 2018)
Kendinizi bu kadar boşlamamalısınız. Hayatta kaybeden tek siz değilsiniz. Üstelik kaybettiğiniz de yerine konamaz bir şey değil. Bugünlerde, biraz dik başlı, çok genç biriyle sorun yaşayacaksınız. Sorunu yaşarken de, bu ortamı kendinizin yarattığını anlayacaksınız. Geçmişle ilgili hala kopamadığınız bazı bağları, uzun zamandır zorluyor, koparmaya çalışıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2018)
Kartınız Kader Çarkı... Her alanda işinize aktiflik kazandırmak için çabalıyorsunuz. Bugün ince ayrıntılara düşkünlüğünüz bir takım işlerinizi ağırlaştırabilir. Yardım almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2018)
İçeriğinden veya takdirinden tatmin olmadığınız işlerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Olaya keyif katacak iş arkadaşlarını da işe dahil etmeye çalışın. Sonucundaki başarının yaratacağı manevi huzur çalışma azmi verebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2018)
Mesleğinizle ilgili yeni amaçlar, gündem yaratacak adımlar üzerinde durmaktasınız. Sosyal statünüzü olumlu yönde etkileyecek önemli görevler öne çıkarken, üstlere ilişkilere ve tamamlanması gereken konulara odaklanın. Esnek olunması gereken bu dönem sorumluluklarınız artıyor. Yakın arkadaşlıklarda yaşanan sorunlar aşılırken iyimserliğiniz artacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Mayıs 2018)
İş arkadaşlarınızla boş zamanlarınızda hoşça vakit geçirebiliyorsunuz. Bugün de işlerinizi bitirir bitirmez değişik aktivitelerde bulunabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2018)
Aşk hayatınızda herhangi bir problem yok, büyük bir uyum söz konusu, her şey yerli yerinde. Ona beklemediği sürprizler yapabilirsiniz. Çalıştığınız iş yerinde hareket kabiliyetinizin sizin dışınızdaki güçlere endeksli olması, çaresizliğinizin artmasına ve kendinizi kurban gibi hissetmenize neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Mayıs 2018)
Çok büyük güçlüklerle bir araya getirebildiğiniz paranızı iyi korumalı, yine dönemsel koşullar nedeniyle bu birikimi tüketmemelisiniz. İş yaşantınızdaki belirsizlikler, sizi haklı olarak hızla bir kenara para biriktirmeye yöneltiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Mayıs 2018)
Sizden kolay talep eden birine bu cesareti siz veriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed