Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Nisan 2018)
Sosyal çevrenizdeki kişilerin yardımıyla kariyerinizde ani şanslar ve hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özel ilişkilerinizde ise olayları tek taraflı ele almadan empati yaparak ilerlerseniz karşınızdaki kişi anlamanız daha da kolay olacaktır. Aksi takdirde ilişkinizde bencillikten dolayı sorunlar çıkması muhtemeldir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Nisan 2018)
Bugün yakın çevrenizle, kararsızlık yaşadığınız konularda çatışmalara girebilirsiniz. Kararlı olmanızı sağlayacak veriler için, iyi araştırmalara yönelmeniz ve son günlerde ısrarlı hale gelen duyumlara kapalı olmanız gerekecek. Sıcakkanlı yaklaşımlarınızla ilişkilerinizde bıraktığınız etkiyi, belli çözümsüzlüklerinizde güvenilir bir araç olarak görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Nisan 2018)
Kartınız Negatif... Son günlerde kendi kendinizi depresyona sokuyor pozitifliklerin içinde bile negatiflik buluyorsunuz. Böyle giderse asosyal hale geleceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Nisan 2018)
Bugün size karşı fikir üreten kişiler ne yapıp edip sözlerini dinletmeye çalışacaklar. Susmak çare değil belki ama tartışarak da pek bir şey elde edemeyebilirsiniz. Tartışma yaratacak konuları başka güne ertelemek çok iyi olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Nisan 2018)
Yaratıcılığınızı destekleyen pek çok etki altındasınız. Dışadönük ilişkiler kurabileceğiniz şartlar ivme kazanıyor. Yurt dışı bağlantıları içine alan pek çok konu ile yakından ilgilenmek ve sorumluluklarınızı genişletmek gerekecek. Öncelik kazanan eğitim hayatınıza yeni bir yön verebilirsiniz. Bu dönem destek görerek yeni atılımlar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Nisan 2018)
İşle ilgili sohbetlerinizde çevrenizdeki bazı özellikler övgüyle söz edilmeyi hak ediyor. Bu konudaki suskunluklar, böyle bekleyişler olmadığını göstermiyor. Sınırları zorlayan çabalarınız, size her an yeni kapılar açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Nisan 2018)
Daha hareketli günler için bugünden önlem almanız gerekiyor. Elinizdeki imkanların değerini iyi bilmemeye başladınız. Sizin durumunuzu kıskananlar var. Gelecek için ümidinizi sürdürmeniz, bu imkanları değerlendirmekle mümkündür. Yatırım konusunda acele ederseniz zararlı çıkabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Nisan 2018)
Parasızlık çekmiyorsunuz. Ama yine de birçok özel zevkinizden vazgeçmiş durumdasınız. Sosyal yaşamınıza daha az para ayırabiliyorsunuz. Sevgilinizle bu anlamdaki ortaklığınız para biriktirmeye yönelik. O sizi frenliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Nisan 2018)
Sevdiğiniz yaşlıca birinin hastalık haberi şu günlerde kulağınıza gelebilir. Uzun sürecek bir yolculuk yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed