Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2021)
Birbirine hiç benzemeyen veya birbiriyle hiçbir uyumu olmayan konular veya fikirler çok mantıklı bir görünüm çizebilir, aman dikkat! Tuzla şekeri birbirine karıştırarak acılı sos yapma eğilimindeyseniz, bir bilene sorun derim Niobe’ce! Maddi konularda ise, pazarlık şansınızı zorlamak istediğiniz günlerdesiniz. Ancak, bu tür işlerde akıcılık sağlamak şimdilik çok kolay olmayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Ocak 2021)
Oldukça şanslı bir gündesiniz. Bugün her şey istediğiniz yönde gelişecek ve bu duruma çok sevineceksiniz. Elde ettiklerinizi iyi değerlendirmelisiniz ve fırsatların elinizden kaçışını izlememelisiniz. Çoktandır büyük bir haberi dört gözle bekliyorsunuz. Biraz daha sabırlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2021)
Kartınız Aşıklar... Bugün evli olanlar ilişkilerinde son derece saygın konuma ulaşacaklar. Bekarlar ise kaybetmiş oldukları ilişkilerini geri kazanmak için çabalıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2021)
Bugünden itibaren çıkacağınız seyahatleruzun zamandır ihtiyacınızolan neşe ve enerjiyi sağlayacaktır.Katılacağınız bir toplantıda eski arkadaşlarınızlabirlikte olma fırsatı bulacaksınız.Çalışma ve gayretleriniz takdir ediliyor. Sevdiğinizlebirlikteliğiniz uyumlu şekilde devam ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2021)
Sizi kısıtlayan şartları aşacağınız zamanlar uzak değil. Bu yüzden duygusal açıdan daha rahat olmaya gayret edin. Öfkenize sahip çıktığınızda eldeki işlere ve aileye yönelik sorumluluklara daha sakin yaklaşabilirsiniz. Geçmişle ilgili hesapların kapatılacağı bu günlerde yeni başlangıçların hazırlıkları içinde olacaksınız. Sabırlı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Ocak 2021)
İş yerinizde insanlarla sürekli bir yarış halindesiniz oysa kendi kulvarınızda koşmanız sizin için daha doğru olur. Hakkınızı aramalısınız. İkna yeteneğinizi kullanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2021)
Özel hayatınızda sizi huzursuz eden bir durum yok. Sevgilinizle az görüşmek sizi rahatsız etse de, bu sayede birbirinize daha çok bağlanıyorsunuz. İşinizle ilgili bazı görüşmeleriniz olacak. Bağladığınız işlerin yüksek kapasitesi, üstleriniz arasında memnuniyetle karşılanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Ocak 2021)
Alım-satım ve hisseli paralarla ilgili konularda yoğunluk yaşayabileceğiniz görülüyor. Ailenizin veya eşinizin kaynaklarıyla ilgili kararlar alabileceğiniz bir gün. Hukuksal konularda olumlu gelişmeler gözleyebilir, bu durumdan karlı çıkabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Ocak 2021)
Uzaktan bir arkadaşınızın maddi destek gereksinimine, ona izah edemeyeceğiniz engellerle karşılık veremediniz. Ama bunun sıkıntısını boşuna çekiyorsunuz. O arkadaşınız sizi çok iyi anladı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed