Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2019)
Bugün ilişkiler konusunda daha fazla ortada görünmek isteyecek ve çevrenizdeki kişileri daha yakından tanımak isteyeceksiniz. İletişim gücünüzün yükseleceği ve çevrenizdeki kişilerle paylaşımınızı artacağı oldukça verimli bir gün. Yaşamınıza yeni arkadaşlar dahil edebilir onların fikirlerini beğenebilir ve birlikte güzel işler yapabileceğinizi düşünebilirsiniz. Anne ve heyecan verici bir projeyi başlatmak adına girişimlerde bulunabilirsiniz. Kariyer hayatınızda finansal beklentilerinizi yüksek tutmanız da fayda vardır. Bu noktada yapabileceğiniz in en iyisini yapmak ve sonucunu beklemek daha hayırlı olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Şubat 2019)
Çok kolay dost ediniyorsunuz. Bugün sevineceğiniz bir konuğunuz var. Onunla çoktandır görüşmüyordunuz. Bu arkadaşınızla geleceğinizle ilgili bazı planlarınız olacak. Önümüzdeki günlerde hedeflerinize biraz daha yakınlaşacaksınız. Uzaktaki sevdiklerinize karşı özlem yüklüsünüz. Onlara kısa ziyaretler yapmayı istiyor, ama buna zaman bulamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2019)
AŞK: Aşk yaşamınızda hayalkırıklığı yaşayabilirsiniz. Bugünalınganlığı üzerinde. Evli olanlareşleri arasında ufak tartışmalarıbüyütmemeli. Etrafındedikoduları ile aile içindeolumsuzluklar çoğalabilir.İŞ: Beklediğiniz birçok haberleri arka arkayaalacak ve sevineceksiniz. Ödemelerinize kolaylıkgelmesi birikiminizin artmasına neden olacak.SAĞLIK: Karşınızdaki insanları mıknatıs gibiçekiyor, ancak sonra kalabalıktan sıkılıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2019)
Eğlenmeyi ve eğlenirken kendinizi geliştirmeyi aynı anda becerebiliyorsunuz. Bu konuda bir eğitim ya da seyahat fırsatı çıkabilir karşınıza. Yakın çevrenizle iletişiminizde yeni bir pencere açma şansı yakalayacaksınız. Yeni ay, hukuksal bir konuda size adım atma desteği sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2019)
Maddi manevi paylaşımlar sizi meşgul ediyor. Özellikle eşin duygusal durumundan kaynaklanan sıkıntılar sizi oldukça huzursuz edebilir. Aynı zamanda eşin ya da ortağın para durumu üzerinizde baskı kuracaktır. Borç alacak konularının öne çıktığı bu dönem,geçmişle ilgili ödemeler gündeme geliyor. Bazı sınırlamaları aşmanız, güveni korumanız kolay olmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Şubat 2019)
Kendi düşüncelerinizi aktarma, başkalarının düşüncelerini de öğrenme fırsatlarınız olabilir. İşteki hareketlenmeye ayak uydurmanız sizin yararınıza olacak. Bugün bu konuyla ilgili bir görüşme ya da bir toplantı söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2019)
Aşk hayatınızda herhangi bir problem yok, büyük bir uyum söz konusu, her şey yerli yerinde. Ona beklemediği sürprizler yapabilirsiniz. Çalıştığınız iş yerinde hareket kabiliyetinizin sizin dışınızdaki güçlere endeksli olması, çaresizliğinizin artmasına ve kendinizi kurban gibi hissetmenize neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Şubat 2019)
Birkaç arkadaşınızın sizi etkilemeye yönelik fikirleri yararlı olabilir. Bir araya getirdiğiniz parayı kullanacak yer ararken, kişisel öngörülerinizin yeterli olduğu düşüncesinden sıyrılmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Şubat 2019)
Bütün yetenek ve becerilerinizi ortaya sermeniz gerekecek. Çok, ama çok önemli bir görüşmeniz olabilir bu yakınlarda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144571 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed