Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2021)
Bazı konularda fazla hevesli görünebilir, karşı tarafa gökyüzünü vaat edebilirsiniz. Ancak, diğerleri belli bir plan, iş, konuşma ya da anlaşma konusunda hazır olmayabilirler veya bu konularda isteksizlik duyabilirler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Temmuz 2021)
Yeni konularla ilgilenerek, bilgilerinizi artırmak isteyebileceğiniz bir gün. Yüksek öğrenim gören Aslanlar sorunlarına pratik ve akılcı yaklaşarak çözüm bulabilirler. Uzun yolculuklarınızla ilgili planlamalar yapabilirsiniz. Planlarınıza dahil edebileceğiniz sizin kadar istekli yakınlarınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2021)
Liderlik vasfınızı sürdürmek için inatla olayları açığa çıkarma gayreti içindesiniz. İş ortaklarınız arasında olumsuz sonuçlar doğacağını bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2021)
İyi niyetinizi suiistimal eden kişilere karşı daha dikkatli olmanız gerekebilir günün ilk yarısında. Sizi ya da değerinizi anlamayan insanlarla vakit kaybetmeyin. Önemsendiğinizi hissettiren insanlara ihtiyacınız var bugün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2021)
Başkalarının kaynaklarına ilişkin kısıtlamalar ve belirsizlikler sizi zorlayabilir. Ortak harcamaları kısmak ve daha bilinçli olma sureti ile var olan sorunları aşabilecek adımlar atmaya çalışın. Son dönemde yaşanan parasal dalgalanmaları yönetebilmek, eşin para durumunda yaşanan terslikleri göz önünde bulundurmak iyi bir çözüm olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Temmuz 2021)
Son zamanlardaki durgunluk, sizin dışınızda hemen herkesin konumunu etkiliyor. Siz ise vazgeçilmezliğinizi sürdürüyorsunuz. Yarım bırakılmış, ertelenmiş çözümsüzlükler sizin tarzınız değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2021)
Kırılganlığa biraz açık olduğunuz bir gün. Özel ilişkinizde gergin ve aceleci tavırlardan uzak durmaya, olumlu düşüncelerle duygularınızı doğru yönlendirmeye çalışmalısınız. Getirisi çok olacak bir işi başkalarının eksiklikleri yüzünden kaçırmak üzeresiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Temmuz 2021)
Parasal konulardan şu günlerde çok uzaksınız. Hatta parayı hiç düşünmüyorsunuz. Harcamalarınızı çok fazla kıstınız, bu kadar cimri olmamalısınız. Çevrenizdekiler de bu durumu çok eleştiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Temmuz 2021)
Bugünlerde destek arayışlarınızda oldukça seçici olmanız gerekecek. Hatalı tercihler zarar verebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed