Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Eylül 2020)
Sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizde iletişimin oldukça hızlanacağı ve bilgi akışının bir o kadar yoğun olacağı bir gün olabilir. Davetlerde kendinizi göstermek isteyebilir, dostlarınızla beraber güzel vakitler geçirebilirsiniz. Aşk hayatınızda gizli kalması gereken bilgileri koruyamamak sizleri bir anda öfke topuna dönüştürebilir. Bu konuda yakın çevrenize rest çekmek durumunda kalabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Eylül 2020)
Önünüze atılım yapmanız için fırsatlar çıkabilir, değerlendirip değerlendirememek sizin elinizde olacak. Uzun düşünmeye zamanınız yok, çevrenizdekilerin bu konudaki değerlendirmeleri sizi olumsuz etkileyebilir. Bu gelişmelerin sonu aydınlık gözüküyor. Bir yanınız atakken, bir tarafınızla da çekingen özellikler gösterebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Eylül 2020)
Gün içerisinde çok fazla insanla bir araya gelebilirsiniz. Sizin için işinizle dolu yoğun bir gün olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Eylül 2020)
Sakin ortamlar, kendinizle baş başa kalacağınız çalışmalar sizin için uygun bugün. Göz önünde olacağınız, kendinizi ifade edeceğiniz işler yerine planlama ve bireysel yürüteceğiniz işlerden verim ve haz alma şansınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Eylül 2020)
Sorumluluklarınız ve üstlerinizle ile ilgili konularda bir tıkanıklık ve ağırlık yaşayabilirsiniz. İşleriniz de, amirlerinizin talepleri de bitmek bilmiyor gibi gelebilir. Bazı ertelenmeler de üstüne tuz biber olabilir. Ancak akşama doğru işler yoluna girmeye başlayacak. İşle ilgili beklediğiniz ödeme gerçekleşebilir ya da keyifli sohbetler içinde olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Eylül 2020)
İş yerinizde küçük de olsa anlaşmazlıklar olabilir. Özel zevklerinizle fazlasıyla ilgilenip işlerinizi ihmal etme tehlikeniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Eylül 2020)
Sevgilinizin çevresinde hoşlanmadığınız arkadaşları var. Bunlara karşı sert tepkiler vermeye çok hazırsınız. Yaşadığınız duygusal yoğunluk, sizi yanlış tespitlere yöneltebiliyor. Gerçeklerin üzerine cesaretle gidin, hayaller peşinde koşacak zaman geçti. Önünüzde yeni iş imkanları ve fırsatlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Eylül 2020)
İnsan ilişkilerinde artış gözleyebileceğiniz bir gün. Eviniz ve işyeriniz içinmasraf etmek zorunda kalabilirsiniz. Bunları gereksiz harcamalar olarak görüp ertelememelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Eylül 2020)
Parasal konulardaki problemlerinize daha ciddi bir gözle bakmalısınız. Duygusal açıdan rahat sayılmazsınız, eş ya da ortağın maddi durumu sizi ilgilendiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed