Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2018)
Bugüne kadar vermiş olduğunuz desteklerin karşılığını ailenizden alabilir ve onlarla daha açık bir iletişime geçebilirsiniz. Aranızda yaşanılan bazı sorunları büyütmeden bitirmek ve aile olmanın gerekliliği içinde hareket etmek inanın her iki taraf için de en iyisi olanıdır. Sizler istediklerinizi açık ve net bir şekilde ifade edersiniz ve onlara saygı çerçevesinde bu fikirlerinizi iletirseniz inanın anlaşılmayacak hiçbir şey olmayacaktır. Siz yeter ki dürüstlükle hareket edin ve büyüklerimize saygı da kusur etmeyin. Gerisi zaten kendiliğinden gelecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Mart 2018)
Çok güvenle ve sıcak duygularla baktığınız biri, bugünlerde zihninizi fazlaca meşgul ediyor. Sebep olduğu bazı sorunlar var, ona karşı bir davranış değişikliği gösterebilirsiniz. Kısa bir süre içinde, sizinle birlikte iki kişiyi daha endişelendirecek bir haber alabilirsiniz. Bu haberle birlikte, içinde olduğunuz bu üçlü ilişki çevrenizde bazı merakların nedeni olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2018)
İkili ilişkilerinizde maddi kaygılarınız ön plana çıkıyor. Hiç istemediğiniz halde sevdiklerinizle tartışmak zorunda kalıyorsunuz. Bugün, iş ortamınızın daha canlı ve samimi olması için girişimde bulunacak, olumlu sonuç alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2018)
Zor işleri yardım almadan başarmak istiyorsunuz. Çalıştığınız alanlarda özgürce hareket edecek, girişimciliğinizi desteklerle pekiştireceksiniz. Yolculuklar gündeme gelebilir. Yeni başlattığınız çalışmalarda başarılısınız. Duygusal hayatınızda çok hızlı ve renkli gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2018)
Ay burcunuzda yerini alınca canlı ve kararlı ilerliyorsunuz. Kendinizi pek çok açıdan yaratıcı hissederek yeni atılımlara yapabilirsiniz. Bu dönem iş hayatının getirdiği sorumluluklar ise önemli olacak. Beklentilerinizin bir miktar gecikmesi ile moral kaybı söz konusu. Ancak yeteri kadar netleşmeyen konular sizi bazı fedakarlıklara itecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Mart 2018)
Birtakım işlerin son ana bırakılması, yeni yoğunlukları getirebilir. Gelecek günlerde çok güvendiğiniz bir meslektaşınızdan alacağınız bazı haberler, henüz gizli tuttuğunuz projenizle ilgili sizi umutlandıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2018)
Sevgiliniz bugün belli konularda sizinle dertleşmek isteyebilir. Kendisini, arkadaşlarıyla sizin aranıza sıkışmış hissetmesine siz neden değilsiniz, ama yine de sizin anlayışınıza ihtiyacı var. İş konularındaki inatçı ve taviz vermez tutumunuz yüzünden arkadaşlarınızla sorunlar çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Mart 2018)
Para konularında ileri derecede duyarlı birisiniz. Bir yakınınızın bütün uyarılarınıza rağmen, düştüğü para bunalımı sizi kızdırıyor. Onun sıkıntısına duyarsız kalmak istiyorsunuz, ama beceremiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Mart 2018)
Çevrenizdekiler size yeterince anlayışlı davranıyor. Daha fazlasını isterseniz bulamayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed