Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2019)
Bugün borçlar ve alacaklar konusu zamanınızın büyük bir çoğunluğuna hükmedebilir. Uzun vadeli borçlarınızı daha kolay ödemek amacıyla kendinize fırsatlar bulabilir ve aynı zamanda ailenizden ve yakın çevrenizden bu konuyla ilgili güzel destekler alabilirsiniz. Hatta sosyal çevrenizden bir kişinin yardımı ile yatırımlar adına çok güzel bir teklifle karşılaşabilir ve bunu geleceğe yönelik hayrınıza çevirebilirsiniz. Bazı konularda farklı fikirlere açık oluşunuz size her zaman yeni kapılar açacak ve gelecekle ilgili güzel gelişmeler sunacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Mart 2019)
Bugün kendinizi oldukça mutsuz hissedebilirsiniz. Yaşadığınız gerilimli günler etkisini bugün bir hayli gösterecek. Mutsuzluğunuz yanında bugün sinirli ve gergin de olabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili küçümsediğiniz bazı problemler yüzünden bugün doktora görünmek zorunda kalabilirisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2019)
Bugün söz hakkı tanınmadan düşüncelerinizi söylemeyin. Sessiz kalmak daha faydalı olacak. Sizleri ilgilendiren konularda harekete geçmeyi tercih edin. Bunun için de koşulların uygun olmasını bekleyin. Doğru zamanda doğru yerde bulunun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2019)
İşlerinizi çoğaltma niyetiniz varsa bugün ticari zihniyetli olan kişilerin görüşlerinden bu açıdan fayda sağlayabilirsiniz. Aileden yakın birilerinin desteği de söz konusu olabilir. Hemen uygulayamasanız da mutlaka dinleyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2019)
Güne yani planlarla başlıyorsunuz. Var olan olanakların genişleyeceği imkanları kullanarak yeni çevrelerde yer bulacaksınız. Sosyal hayatınızda yaşanan hareketlilik ise size yeni kişiler kazandıracaktır. Bu arada başkalarını içine faydalı çalışmalar günün büyük bölümünü dolduruyor. Geleceğe yönelik ümitlerinizi yeniden yapılandırmakta kararlı olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Mart 2019)
Biraz daha sabırlı yaklaşımlar, düşünceleri değiştirebilir. Yeteneklerinize güvenmekte haksız değilsiniz, ama iş değiştirme düşünceleri için iyi bir zaman değil. Yakında hoş gelişmeler olabilir, beklemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2019)
Özel hayatınızdaki ufak tefek problemlerin üstesinden gelebilecek güçtesiniz. Sevgiliniz size gerekli olan güveni bir türlü veremiyor. Kısa bir süre içinde görünmemekle birlikte, ilişkinizde bazı olumsuzluklara hazır olmanızda yarar var. İşinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar kuracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Mart 2019)
İçerden avans istemek için biraz geç kalmış görünüyorsunuz. Para konularında vefalı dostlarınız var. Bugünlerde bütçeniz destek görmeden denkleşemeyecek gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Mart 2019)
Size karşı oluşan duygusal bir birikim var. İyi niyetli değil ve önünü kesme şansınızı kaybetmiş görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144590 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed