Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2021)
Özgün yaklaşımlarınız veya diğerlerinin alışık olmadığı yönlü söylemleriniz belli anlaşmaların, diyalogların ya da iş birliklerinin veya ilişkilerin seyrinde etkili olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Mart 2021)
Bugün pek çok bakımdan olumlu bir gün geçireceksiniz. Sevdiğiniz insanlara karşı yapıcı hareketler sergileyeceksiniz ve onlara duygularınızı açma fırsatı bulacaksınız. Yakınlarınızdan hoş haberler alacaksınız. Bazı birikmiş işlerinizi tamamlama fırsatı bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2021)
AŞK: Duyduğunuz her şeyigözlemlemeye başladınız.Etrafınızdaki insanların özelhayatlarını bu kadar meraketmeyin. Özellikle de ailenizi bukonuda çok taciz ediyorsunuz.PARA: Düne oranla bugünkendinizi iş arkadaşlarınızla daha uyumluhissediyorsunuz. Bu yüzden de çalışırken sıkıntıçekmiyorsunuz. Maddi açıdan sorununuz yok.SAĞLIK: Aşk hayatınızda yaşadığınız heyecan vesıkıntılar bugün tedirgin olmanıza neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2021)
İşinizle ilgili yeni istekler içine girecek ve bunları gerçekleştirmek amacıyla harekete geçeceksiniz. Yapabileceklerinizden fazla sorumluluk almaktan kaçının. Kiloları-nızdan kurtulmak için spor yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2021)
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Mart 2021)
İş yerinizde sizi direkt ilgilendirmeyen bir gelişme yaşanabilir. Ama bu gelişme sizin de geleceğinizi uzun vadede etkileyebileceğinden gelişmeleri yakından izlemenizde fayda var. İş arkadaşlarınızla ilişkiniz hiç olmadığı kadar iyi olacak. Sizi takdir edenlere olumlu yanıtlar vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2021)
Sevgilinizle küslük yaşıyorsunuz. Küskün tavırlar doğru kararlar almanızı engelleyebilir. Açık ve çok iyi niyetli yaklaşımlar, problemleri paylaşmadan yana, uzlaşmacı tavırlar sergilemenizde yararlı olacak. Bugünlerde iş hayatınızda daha sakin olmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Mart 2021)
Geliriniz bir çok beklentinize karşılık vermiyor olsa da tutumluluğunuzla sıkıntıları azaltabiliyorsunuz. Planladığınız bazı harcamaları bir süre daha ertelemek zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Mart 2021)
Bugün bir arkadaşınızın buluşma teklifini geri çevireceksiniz. Onun surat asmasına aldırmamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed