Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2018)
Finansal konularla ilgili karşınızdaki insanlardan anlayışsız tavırlar görmeniz sizi hayata karşı küstürebilir. Bu noktada kendinizi farklı kaynaklara yönetmeli ve kimseden hiçbir beklenti içine girmemelisiniz. Yine gelecek yönelik kararlarınızda kimsenin tesiri altına kalmamaya özen gösterin. Kendi kararlarınızı kendiniz verin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Nisan 2018)
Güne keyifsiz başlayacaksınız. İç dünyanızda sizi rahatsız edecek duygular ve kuruntularla dolusunuz. Yakınlarınızdan birinden alacağınız haberler günün ilerleyen saatlerinde size yeniden canlılık verecek. Bazı kötü durumları kabullenmeye ve iyi yönleri ile ele almaya çalışarak, karamsar duygularınızdan kurtulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2018)
Kartınız Kadın... Kötü veya iyi insanlarla hiç ayrım yapmadan dostluklar kuruyorsunuz. Birçok insanın güvenini kazanmış olacaksınız ki insanlar sizinle dertleşecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2018)
İşteki pozisyonunuz politik ve adil olmanızı gerektiriyor. Eğer bu konuda üzerinize düşeni yaparsanız fikir ayrılıkları daha az yaralayıcı olacak ve ibre sizden yana dönecek. Aksi takdirde gayet organize bir şekilde arkanızdan iş çevirenlere gün doğacak. Ödün vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2018)
Bugün daha fazla sorumluluk almanız, işle ilgili konulara odaklı zaman ayırmanız gerekecek. Yorucu olacak şartları yeniden düzenlemek için yeni planlar yapmanız şart. Yaptıklarınızın herkes tarafından görülebileceği fırsatları kullanarak ilerleyebilirsiniz. Yapıcı olmanız halinde süregelen engelleri aşma şansınız olacak. Aile içi ilişkilerde ılımlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Nisan 2018)
Dediğim dedik davranışların birçok yetkilide görülebildiğini bilmeniz gerekiyor. Sabırlı olabilirseniz, ondan çok şeyler de öğrenebilirsiniz. Akşam saatlerinde sürpriz bir görüşmeniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2018)
Uzun süredir yaşadığınız bazı duygusal karmaşalar, sizi yanlış yönlendirmeye çok elverişli görünüyor. Çok acil almanız gereken kararlarınızı bir süre ertelemeniz sizin için iyi olacak. İş yerindeki çalışmalarınız kararlı bir biçimde sürüyor. Bazı endişeler duyabilir veya duygularınız harekete geçebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Nisan 2018)
Yakın bir zamanda beklemediğiniz yerlerden darbeler yiyebilirsiniz. Kendi denetiminizde olması gereken toplu bir paraya yön vermek isteyenler olacak.İyi gelişmeler var. Ama yine de harcamaları dizginlemeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Nisan 2018)
Beğenmediğiniz birinden uzak durmanız size yeterli gelmiyor. Bazı arkadaşlarınızın o kişiyle görüşmesi sizi rahatsız ediyor. Bunun abartılı bir bakış olduğunu kavramanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144568 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed