Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2019)
Eğer insanlardan uzaklaşma psikolojisi içinde olursanız bunun kendinize yeterince güvenmediğinizin bir göstergesi olacağını asla aklınızdan çıkarmayın. Artık güzel bir aşk ilişkisi yaşamak istiyorsanız, böyle bir ilişkiyi bu zamana kadar yaşayamamış olmanızın sürekli kararsız davranmanızdan kaynaklandığını anlayacaksınız. Ayrıca inat etmekten kaçındığınız takdirde sonunda kazanan siz olabilirsiniz. Eğer kadınsanız bu dönemde erkeklere karşı ilgisiz kalmanız olasıdır. Bu yüzden oldukça iyi fırsatları bile kaçırabilirsiniz. Kadın arkadaşlarınızdan biri size dost gibi görünmekle birlikte arkanızdan kuyunuzu kazmaktadır. Eğer dikkat etmezseniz elinizdeki bazı şeyleri ona kaptırabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Nisan 2019)
Çok merak ettiğiniz bir konu bugün aydınlığa kavuşabilir. Öğrendiğiniz şeyler sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Siz yine her zamanki gibi hayal kırıklığınızı fazla uzatmadan günlük yaşamınıza dalıp gideceksiniz. Oldukça hareketli bir gün sizi bekliyor. Kendinizi yoğun bir haberleşme trafiği içinde bulabilir, çevrenizdekilerin işini kolaylaştıracak bir enerji harcamak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2019)
AŞK: Duygularınızı vefikirlerinizi asla saklayın.Heyecan veren, güzel bir ilişkinizzaten var. Önünüze çıkan herengeli yıkma gücüne sahipsiniz.Aşk yaşamınız olumlu gidiyor.İŞ: Sizlerin karşılaştığı güçlüklerher zaman başarıyla sonuçlanmıştır. Çünküçalışkan, özverili ve hafızası güçlü kişilersiniz.Bugün de önünüze çıkan engelleri yeneceksiniz.SAĞLIK: Toplum içerisinde hoşgörülü, insanlarıeğlendirebilen ve sağlıklı görünüşe sahipsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2019)
Sizden yardım bekleyen insanlara yardım tarzınızı değiştirin. Onlara her gün balık vermek yerine balık tutmasını öğretin. Böylece kimseden destek almadan ayakları üzerinde durmayı başaracaklardır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2019)
Burcunuzda yerini alan Ay size yepyeni koşullar getirmekte. Planlarınızı dikkatli ve bilinçli bir şekilde ortaya koyabiliyorsunuz. Kendinizi yenilediğiniz bu dönem şansın elinizde olduğu söylenebilir. Düşünce bazında pek çok adım atabilir, yakın çevrenizden destek görebilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı konularda başkalarından ilham alacağınız gelişmeler olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Nisan 2019)
Bugünlerde işlerinizi biraz daha önemsemeniz daha gönülden çabalara önayak olabilir. İş hayatınız dışındaki ilgisiz kalamadığınız yerleşmiş gündelik sorunlar, yalnız iş yaşamınızda değil, hayatın her alanında sizi isteksizleştiriyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2019)
Sevgilinizin çevresinde hoşlanmadığınız arkadaşları var. Bunlara karşı sert tepkiler vermeye çok hazırsınız. Yaşadığınız duygusal yoğunluk, sizi yanlış tespitlere yöneltebiliyor. Gerçeklerin üzerine cesaretle gidin, hayaller peşinde koşacak zaman geçti. Önünüzde yeni iş imkanları ve fırsatlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Nisan 2019)
Maddi konulardaki endişelerinizde haklısınız. Bugün yatırım konularında birileriyle görüşebilir ve onların fikirlerini alabilirsiniz. Harcamalarınızı kısmanızda fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Nisan 2019)
Kısa vadede önünüze koyduğunuz soyut hedef, zaman kaybı ve boşa umuttan başka bir şey getirmeyecek gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed