Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2020)
Yaşamdan bunalmışlığınız sizi hayatınızda değişiklik yapmaya doğru iterken bir yanınızda buna karşı koymak için tam tersi yönünde bir mücadele içinde olabilir. Şu ana kadar idealleriniz konusunda ödün vermemiş olmanız ileride de hiç yapmayacağız anlamına gelmez. Sizin için önemli olan mutlu olmak mı? yoksa hayatı sürekli kontrol altında tutmak mı?
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Ocak 2020)
Yakın zamanda müthiş sevineceğiniz mutlu bir haberiniz olacak. Bu haberle, hayal olarak gördüğünüz bazı umutlarınızı ciddi ciddi düşünmeye başlayabilirsiniz. Umutlarınızı paylaşmak isteyenler olabilir. Bazı durumlarda kolay kanıyorsunuz. Bunun insanlara önyargısız yaklaşımınızdan ve insana duyduğunuz güvenden kaynaklandığına inanıyorsunuz
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2020)
Kartınız Su... Sorumluluklarınızı biliyor, pratik yönden çözüm üretebiliyorsunuz. Anlayışlı ve munis edanız dostlarınızın size daha fazla bağlanmasını sağlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2020)
Son günlerde duygusal yaşantınızlailgili düşünceleriniz hâlâ netleşmedi.Huzur bulamıyorsunuz. Duygusalanlamda mantıklı hareket edersenizbu ilişkinizde daha mutlu olursunuz. Olaylarıakışına bırakın. Yeni bir iş teklifi alma olasılığınızçok yüksek. Para konusunda şans sizden yana.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2020)
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Ocak 2020)
İşler başınızı aştı ama bugün fazla kafanızı yormayacaksınız. Haftasonu topladığınız enerji ve motivasyon hafta başında işinize gözle görülür ölçüde yansıyacak. Atikliğiniz gözden kaçmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2020)
Aşk hayatınızda herhangi bir problem yok, büyük bir uyum söz konusu, her şey yerli yerinde. Ona beklemediği sürprizler yapabilirsiniz. Çalıştığınız iş yerinde hareket kabiliyetinizin sizin dışınızdaki güçlere endeksli olması, çaresizliğinizin artmasına ve kendinizi kurban gibi hissetmenize neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Ocak 2020)
Ertelemek zorunda kaldığınız özel harcamalarınız için ufukta görünen yeni umutlar var. Son günlerde artan kaygılarınıza karşın, kısa vadede maddi bir problem gözükmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Ocak 2020)
Bazen aldığınız belirtiler sizi uyarmaya yetmeyebiliyor. Şu günlerde henüz sizi tedirgin etmeyen küçük bir olumsuzluk, beklenmedik gelişmelerle büyümüş olarak karşınıza çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed