Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Aslan Burcu bugün şanslı gününde. Bugün bazı önemli, kariyerinizle ilgili haberler alabilirsiniz. Ailenizle aranızda süre gelen bir tartışma konusu bugün iyiden iyiye çıkmaza girebilir. Bu konuyu fazlasıyla önemsiyorsunuz ve belki de bu yüzden bu konu tartışma konusu haline geldi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Yoğun istekleriniz ve çalışma temponuz baş döndürücü bir hal alıyor. Bunu en iyi şekilde değerlendirmeyi başarıyorsunuz. Yaptıklarınızla övünebilirsiniz. Günü en pozitif tamamlayan burçlardan biri olduğunuzu bilmelisiniz. Şansınız açılmaya başladı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Yazıp çizerek yapacağınız bir işiniz, aldığınız bir eğitim ya da iletişim becerilerinizi kullanarak yapacağınız bir şeyler varsa eğer, ilerleyen saatlere bırakmamaya gayret edin. Yolculuklar sırasında da aksama yaşanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Kararlarınızı ve ilişkilerinizi etkileyen önemli gelişmeler var. Ortaklıklarda beklentilerinizin hayata geçmesi ile moral kazanıyorsunuz. Her ne kadar başkalarının etkinliği artsa da destek bulabileceksiniz. İkili ilişkiler ya da yakın arkadaşlıklar cephesi ile olumlu görünüyor. Ancak iş hayatında yaşanan belirsiz süreçler sizi dikkatli olmaya itmeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İş yaşamınızda olumlu etkiler altında olacağınız bir gündesiniz ve başarılı çalışmalar yapabileceksiniz. Olaylara esnek bakabilmeniz sayesinde bazı küçük başarılar kazanabilirsiniz. Hoşunuza gidecek bazı ortamlara girebilir ve güzel fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz. Küçük de olsa bazı gelişmeler keyfinizi yerine getirecektir ve sizi mutlu edecek haberler alabilirsiniz. Düşünceleriniz açık ve pratik hayatınıza ilişkin bazı kararlar verme aşamasına gelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Bunun, duyguların diri olduğu şeklinde değerlendirilmesi daha yapıcı olabilir. Kısa bir yolculuk ve dinlenme ruhi durumunuzu düzelteceği gibi size yeni fikirler ve enerji de getirecek. Maddi hiçbir meseleniz yok, gönlünüz de huzur içinde olacak. Ciddiye almadığınız bir sağlık sorununuz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Maddi konularda daha çok harcamalarınızda kısıntılar yapabileceğiniz ve bütçenize göre hareket edebileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle yeni yatırımlardan kaçınacak ve risklerden uzak durmayı tercih edeceksiniz. Bazı hatalarınızı değerlendirebileceğiniz bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Yeni diyaloglara girmek için olumlu bir gündesiniz ve yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.Bu fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed