Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2019)
Mutat sorunları büyütmemeli, açık şekilde ilerlemekte olduğunuz yolda hız kesmemelisiniz. Bazı kişilerle sorunlarınızı konuşarak çözmeniz zor olabilir. Kendi yolunuzdan ilerlemeli, sizi başarıya götürecek tatminkar yönü siz belirlemelisiniz. Zor bir durumu sona erdirmek için dürüst olunması gerekiyor olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Ağustos 2019)
Bugün yeni sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.Çok sorunlu bir ikili ilişki içindesiniz. Bu ilişkinin, diğer ilişkileriniz açısından da bir an evvel çözüme kavuşması gerekiyor. Bu problemde duygusallığınız temel sorun gibi görünüyor. Önümüzdeki günlerde uzakça bir yerden davet alacaksınız ve siz bu duruma çok sevineceksiniz. Bu davetin, sizi mutlu etme, size hayatla yeni bağlar kurdurma olasılığı çok fazla. Gurup içinde, dostlarınızın gözündeki değerinizle gururlanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2019)
YAPMAK zorunda olduğunuz işlerden sıkılabilirsiniz. Karşınızdakini dinlemek; sizi olgunlaştıracak, ilişkinizi de vazgeçilmez kılacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2019)
Sırf başarılı olmak için yakın dostlarınızı zarara uğratmak hiç de itik bir davranış değil. Yeni tanıştığınız biriyle ilişkinizin düzeyi duygusal yoğunluğa doğru gidiyor. Aile büyüklerinin tavsiyelerine uyun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2019)
İşe ait konular ve tamamlanması gerekli işler yoğunluk kazanıyor. Sizi yorabilecek çalışmalara yönelmeli, elinizdeki işleri tamamlamalısınız. Detaylı konular yanında, yeni organizasyonlar öne çıkabilir. Zaman alan uğraşlarda ise destek alarak ilerleme şansınız var. Kısıtlayıcı koşulların getireceği sağlık temaları karşısında özenli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Ağustos 2019)
Aileye ait bir mülkün satışıyla hayatınızın kökten değişeceğine inanmışsınız. Payınıza düşenle gerçekleştirmeyi düşündüğünüz bazı gerçekçi planlarınız var. Yalnız bu satışın önünde çok engel görünüyor. Herkesin tıpkı sizin gibi bir hesabı var. Size elinizdeki işi bir şekle sokmanız için mülk satışı yerine ortak bir destek önerilebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2019)
Sevdiğinize karşı anlayışınız zayıf olabilir. Ona karşı biraz daha sıcak ve hoşgörülü davranmalı, sorunları büyütmekten kaçınmalısınız. Kuruntulardan uzaklaşın. İş yerinde rutin sorumluluklarınızı yerine getirebilir ve sorumluluklarınıza karşı daha rahat davranabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Ağustos 2019)
Yapacağınız alışverişleri daha önceden planlamanızda fayda var. Gelir-gider dengenizde aksaklıklar yaşamamak için parasal konulara özenle yaklaşın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Ağustos 2019)
Bir beklentiye dayalı görüşmelerde bazı zaaflarınızı gizleme çabanız, sizi sandığınızdan fazla ele veriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed