Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ekim 2020)
Aranızda yaş farkı olan kişilerle olumlu vakit geçirebileceğiniz günler. Sevdiğiniz kişilere veya kendinize dürüst olmanız durumunda, dikkatleri üzerinize çekebilir ve talihli durumlarla karşılaşabilirsiniz. Çevrenizi daha konforlu hale getirme olasılığını doğru kullanın. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile, ülke başlıklı konuların, milli değerlerin ön plana çıkacağı bir gündeyiz. Duygusal olabiliriz veya duygusal başlıklı konular ön plana çıkabilir. Birbirimize yardım etmek, şefkatli davranmak veya önceki anlaşmazlıkları unutmak için, özellikle daha anlayışlı olabileceğimiz öğle saatlerini seçebiliriz. Koşullar farklılaşıyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Ekim 2020)
Güne çok iyimser başlamak için nedenleriniz var. Yapıcı ve iyimser havanız akşam saatlerinde bozulabilir, ama ev ortamında huzur bulmakta gecikmeyeceksiniz. Üstü örtülmüş, üzerine çok konuşulmamış ve geride kalmış bir sorun bugün gündeme gelebilir. Sizin kendinizi az da sorumlu gördüğünüz bir konu olması sizi etkileyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Ekim 2020)
Kartınız Kaos... Vücudunuzda herhangi bir rahatsızlığınız görülmese de işlerinizden dolayı yoğunluk sizi stres altına sokmuş gibi. Çalan telefonlar sinirinizi bozuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Ekim 2020)
Bugün zekanız, mantığınız ve zihinsel aktivitelerdeki sıra dışı, üretken tarafınız ile göz önünde olacaksınız. Yeni olan bilgiden korkmayın. Başkalarına fayda sağlarken siz de kendinizi, bilgi bazlı tecrübenizi geliştireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ekim 2020)
Bugün meraklı ve oldukça maceraperest bir ruh hali içindesiniz. Yaşayacağınız bazı karşılaşmalar sizde hareket özlemi doğurabilir. Coşkulu bir şekilde uzak ve egzotik yolculuk planları yapabilirsiniz. Ancak gün içinde eğitim konusunda da önemli haberler söz konusu. Akademik çalışmalarda merakınızı ve özgürlük duygunuzu tatmin edecek gelişmeler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Ekim 2020)
İş hayatının genel sorunları, iş yerinizdeki tüm çalışanlar üzerinde her haliyle gözleniyor. Siz de bu memnuniyetsizliğin içersindesiniz. Bir çıkış arıyorsunuz, ama ışık göremiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Ekim 2020)
Aşk hayatında hak ettiğiniz mutluluğu yakalamak için anlayışlı davranmanız gerekiyor. Hoşlandığınız kişiye karşı biraz daha sakin olun, gergin ortamlardan uzak durun. Birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızın fikirleri, üzerinizde olumsuz etki yapıyor ve karar almanızı zorlaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Ekim 2020)
İş konusunda olduğu gibi parasal konularda da sıkıntılısınız. Yaptığınız işlerden henüz elinize istediğiniz miktar geçmedi. Sevgilinizin size maddi katkıları da iş çevrenizde statünüzü sarsmakta.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Ekim 2020)
Fırsatlarla zor görme ama iyi değerlendirme gibi garip bir ilişki içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed