Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2020)
Diğerlerinin hatalarını veya yaptıkları yanlışları düzeltmek ya da yetersiz kaldıkları konularda onları tamamlamak isteseniz de, geçmişten gelen derslerle bu sefer bir adım atmayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Kasım 2020)
Eskilerde yarım kalmış bir mutluluk, bugünlerde onu tamamlamanız için yeniden karşınıza çıkabilir. Kısa, ama çok hareketli bir yolculuk görünüyor. Cesaret arttırıcı görüşmeleriniz var. Destek gerektiren atılım düşüncelerinizi ertelemeniz gerekmeyecek gibi. Yenilgiyi kolay kabullenen biri olmamanıza karşın, cesaretlenmek için fazla done istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2020)
AŞK: Kimseye bağlı olmakhoşunuza gitmiyor.Kendinizi birilerinebağlıyken hareket edemiyorgibi hissediyorsunuz. Aşksizin için bugün çok uzak.PARA: İşinizde üst üsteedindiğiniz başarısızlıklar sizi adeta biruykudan uyandırdı ve zirveye kavuşmakiçin son süratle çabalıyorsunuz.SAĞLIK: Sağlığınıza son derece dikkatediyorsunuz. Enerjiniz geri gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2020)
Önümüzdeki günler lider ruhlu, öne atılmayı seven arkadaşlarınızla ufak sürtüşmeleri getirebilir hayatınıza. Karşılıklı diklenmek yerine güçlerinizi, enerjinizi birleştirmeyi önerin bu tip insanlara. İki elin sesini hatırlatın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2020)
Sizi sıkıştıran ve karamsar kılan pek çok gelişme var. İş ve geçmişle ilgili temaların getireceği sorumluluklar açısından yoğun olacaksınız. Eldeki işleri tamamlamak adına fedakarlık yapmak gerekecek. Ancak kişisel adımlarınız ve planlarınızda aceleci olmaktan sakınmalısınız. Her konuda iki kez düşünerek hazırlıklarınız üzerinden geçebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Kasım 2020)
İş hayatınızda henüz istediğiniz noktaya gelememiş olabilirsiniz. Bunun için biraz daha zaman ihtiyacınız var. Ama gelişmeler son derece olumlu. Araştırmacı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2020)
Aşk hayatınız kritik dönemde, bununla ilgilenin. Sevgilinizle ilişkiniz çok kötü durumda ama ondan bir türlü kopamıyorsunuz. Onunla sorunlarınızı konuşarak, ilişkinizin devam edip etmeyeceği konusunda karar almaya çalışın. İş ortamınızda doğru olanı yapmaya çaba gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Kasım 2020)
Bugünlerde fazlasıyla tutumlu davranıyorsunuz. Yapılması gereken bazı masrafları yapmamanın, ertelemenin bütçenize bir faydası yok. Bugün birikmiş bazı borçlarınızın ödeme günü.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Kasım 2020)
Özel zevklerinizi ön planda tutmak istiyorsunuz. Fakat aşırılıklara eğilimlisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144625 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed