Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2018)
Bugün ilişkilerde ani olaylar ve heyecanlı başlangıçlara karşı dikkatli olun. Zira bu sizi istemeden başı ve sonu olmayan bir macera girdabına çekebilir. Bu ilişkinin beklentilerinize uygun olup olmadığını anlamadan bu şekilde adımlar atmamalı ve kendinizi bu gibi oluşumlarla üzmemelisiniz. Ayrıca sizlere bu konuda tavsiyem başkalarının dolduruşuna gelmemeli ve kendi aklınız fikriniz ve düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmeniz olacaktır. Aksi halde başınızın ağrıması an meselesidir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Mart 2018)
Çevrenizdeki insan ilişkilerini gözlemeniz gerekiyor. Çok ortak yanı olmayan insanların da sıkı dostluklar kurabildiklerini göreceksiniz. Siz ise, seçiciliğiniz nedeniyle yalnızlıklar yaşayabiliyorsunuz. Bu akşam bazı konuklarınız olabilir. Bu ağırlama işinde sizi çekici bulan birinden yakınlık görebilirsiniz. Geleceğe yönelik umutlarınız tazeliğini koruyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2018)
Kartınız Geçiş... Bir hayli yoğun gündeminiz var. Sürekli fikir değiştirerek karşınızdaki insanı zor duruma düşürebilir, kendinizi de huzursuz edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2018)
Emin adımlarla yola çıktığınız iş hayatınızda yavaş yavaş yükseliyorsunuz. Sevdiğiniz insanın ailesiyle oluşacak gergin havayı yumuşatarak bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Dostlarınızdan biri sizden maddi destek isteyebilir. Onu geri çevirmeyin. Bazı kararlarınızı gözden geçirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2018)
Bugün mülklerle, toprakla ilgili şanslı değişiklikler olabilir. Bir süredir üstünde uğraştığınız bir mülkle ilgili sıkıntılarınız bitebilir. Gayrimenkul yatırımlarınız varsa değerlenebilir. Özellikle babadan veya atadan kalma araziniz varsa dikkatli olun. Alıcısı çıkabilir. Kendi iç sesinize güvenin ve sakın görüşme taleplerini ertelemeyin. Çabalarınızın karşılığını alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Mart 2018)
Güne çok enerjik başlıyorsunuz. Hafta ortasının hareketliliği, önceden planlamadan yaşadığınız mutluluklar, hepsi birlikte sizi yenilemiş gibi. Kararlılığınızı korumanız çok güzel.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2018)
Sevdiğinize karşı anlayışınız zayıf olabilir. Ona karşı biraz daha sıcak ve hoşgörülü davranmalı, sorunları büyütmekten kaçınmalısınız. Kuruntulardan uzaklaşın. İş yerinde rutin sorumluluklarınızı yerine getirebilir ve sorumluluklarınıza karşı daha rahat davranabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Mart 2018)
Şanslı bir insan olmanıza rağmen karamsar davranıyorsunuz. Halbuki biraz talih oyunlarına eğilseniz hiç de durumun kötü olmadığını görürsünüz. Hatta belki de kazanan siz bile olabilirsiniz. Yeterki inancınız olsun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Mart 2018)
Vereceğiniz bir karar yarın sizi zor duruma sokabilir. Bu kararı tek başınıza verip sonradan sorumluluğunu üstlenebileceğiniz koşullara sahip değilsiniz gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed