Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
Kimsenin yaşantınız ile ilgili ne söylediği artık umurunuzda olmamalı. Yakın çevrenizden biraz uzaklaşıp kendi kendinize kalarak aşk ve ilişkiler üzerine var olan problemlerinizi çözmek için güzel bir zaman. İlişkiler konusunda hep fedakarlık yapan taraf siz misiniz? Yoksa karşınızdaki kişi verdiğiniz değeri hak etmiyor mu? Bunu bugün daha iyi anlamak ve çözmek isteyeceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
Bugün iş stresinizi üzerinizden atmak için uzak bir akraba ziyaretine gideceksiniz. Oradaki konuşmalar tavır ve davranışlar bazı duygularınızın netleşmesi bakımından faydalı olacak. Moralinizin yüksek olması nedeniyle daha yapıcı düşüneceksiniz. Yakınlarınızla birlikte geçireceğiniz saatleri uzatmanız ve biraz daha samimi davranmanız aranızda oluşan soğukluğu giderecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
AŞK: Sevecen ve samimisiniz. Aşkoyunlarında tam bir ustasınız.Sevginizi göstermekten hiççekinmiyor, enerjik doğanızgereğince bugün aşk hayatınızınbir takım temellerini atmışoluyorsunuz. Çekici ve hoşsunuz.İŞ: Bugünlerde kendinize hizmet ettirmeyi çokseviyorsunuz. Onun için sizinle çalışmak pek kolayolmuyor. Oysa her işe kendi elinizi atarsanız dahabüyük yeteneğiniz olduğunu göreceksiniz.SAĞLIK: Kas ağrılarınıza ağrı kesici iyi gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
Sabah saatlerini keyfinize hizmet edecek şeylerle eğlenceli hale getirebilirsiniz. Spor, sinema, kısa geziler ve aşkınıza dair planlar için uygun. Günün devamında rutin sorumluluklarınıza ve derleme, toplama işlerinize ayırın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
Yorucu bir gün olmasına rağmen sizi oyalayan işleri hızlı biçimde ilerletebilirsiniz. Tamamlanması gereken yeni konular yanında organize olunması zorunlu gelişmeler var. Daha yaratıcı ve alternatif çalışma sistemleri kullanarak başarı ve verim sağlamanız söz konusu. İş ortamında duygusal alışverişler iş ilişkileri sizi biraz huzursuz edecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
Siz diğer iş arkadaşlarınız gibi bazı olaylara kayıtsız kalamıyorsunuz. İşinizi seviyor olmanız, işyerinizdeki gruplaşmalardan olumsuz etkilenmenizi engelliyemiyor. Duyarlı kişiliğiniz pek mutlu görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
Sevgilinize ayak uydurmak adına, yapmak istediğiniz bir dolu şeyden taviz veriyorsunuz. Bu davranış biraz riskli. Onun cazibesi, yaşamınızdaki bir sürü şeyin cazibesini gölgeliyor. İşlerinize hakimsiniz. Akılcı tutumunuzla epeydir durumu kurtarabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
Bugünlerde para ve dostluk ikilemi çelişkiler yaratabilir. Bir arkadaşınızla bu konularda daha mesafeli ilişki geliştirmeli, arkadaşlığı zedeleyecek kadar yüz göz ilişkilerden, kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
Bugün bir yakınınızın art niyetli davranışları ile karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed