Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Ağustos 2020)
Müdahale edilen konuların, kaçan uçakların ya da kaybolan telefon numaralarının nedenleri olabilir. Bir süre sabredebilirseniz nedenlerin farkına varabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Ağustos 2020)
Yakın bir arkadaşınızın sizinle ilgili önerilerini dikkate almanız, önemli bir konuda işinizi kolaylaştıracak. Ertelediğiniz bir görüşme bu akşam yine gündeme gelebilir. Köklü değişiklikler için çok kolay adım atamıyorsunuz. Aklınızda iş ve aşk yaşamınızda yapmanız gereken değişiklikler var, olumsuz ihtimaller harekete geçmenizi engelliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Ağustos 2020)
AŞK:Aşkınızı biraz daha gözönünde yaşayabilirsiniz.Sevdiğinizi mutlu etmenin enkolay yolu bu olsa gerek. O sizinleövünmekten hoşlanıyor.PARA: Haksızlık yapanlara karşıamansız bir düşmansınız.Bugünlerde iş yerinizde bir takım entrikalardöndüğünün farkındasınız. Yaptıklarınızıbeğenmeyen kişiler tarafından sarsılabilirsiniz.SAĞLIK: Yorgun ve halsizsiniz. Mide bulantısı sizirahatsız ediyor. Limon suyu iyi gelecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Ağustos 2020)
Sorunlarınıza çözüm bulmak için fazla kafa yorduğunuz bir dönemdesiniz. Her şeyi maddi gücünüzle halledemezsiniz. Büyüklerinizin tecrübelerinden ve deneyimlerinden yararlanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Ağustos 2020)
Bugün sabırlı olmanız oldukça önem kazanıyor. Değişim ve dönüşüm gerektiren bir süreç içine giriyorsunuz. Daha esnek ve açık fikirli olmak size çok şey kazandırabilir. Ortaklı çalışmalarınıza dair olumlu gelişmeler gözüküyor. İşe dair kararlarınızda duygusal yaklaşımlar içine girme eğilimindesiniz. Zorluk çekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Ağustos 2020)
Arka arkaya yoğun iş günleri geçirdiniz. Tüm bu yorgunluğunuzun karşılığını göreceğiniz günler sizi bekliyor. Ayrıca yeni iş teklifleri alabilirsiniz, acele etmemeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Ağustos 2020)
Özel hayatınızda yaşadığınız bir problem var. Huzursuzluk ve münakaşalara karşı saldırılara geçmeyip akılcı yolu seçin. Kopacak fırtınanın önceden farkına varmaya gayret etmelisiniz. İş yaptığınız kişilere verdiğiniz vaatleri yerine getirmiyorsunuz, üstesinden gelemeyeceğiniz işlere kalkışıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Ağustos 2020)
Yaptığınız bazı gereksiz harcamalar yüzünden bütçenizi oldukça sarstınız. Hesapsız harcamalar yapmaktan vazgeçin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Ağustos 2020)
Gün bir miktar yorucu geçse de çok şey başarabilirsiniz. Sorumluluklarınıza özellikle dikkat etmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed