Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Aralık 2020)
Bazen ne kadar uğraşsanız da karşınızdaki kişileri hayatlarını mahvetme konusundaki istikrarından vazgeçiremezsiniz. Boşuna mantıklı argümanlar ortaya koymaya çalışıyor olabilirsiniz. Daha fazla sosyalleşebilir, iletişim ağınızı genişletebilir veya geleceğinizi ilgilendiren değişiklikler yapabilirsiniz. Sağlam bir iş birliğiniz ya da ilişkiniz istikrarlı ya da dengede kalmanıza yerdım edebilir. Yaratıcı bir fikriniz veya sunabileceğiniz bir teklif doğru sunulduğunda maddi kazanç getirebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Aralık 2020)
Ben merkezci karakteriniz buruk bir yalnızlığa kırmızı halı seriyor. Dikkatli olun. Oysa önemseniyorsunuz. Size pek inanılır gelmese de seviliyorsunuz. <br>Ben merkezci karakteriniz buruk bir yalnızlığa kırmızı halı seriyor. Dikkatli olun. Oysa önemseniyorsunuz. Size pek inanılır gelmese de seviliyorsunuz. Size açılan kollarda hiçbir beklenti yok. Kurup üzülmekte bir uzmansınız. Ama gördüğünüz gibi, uzmanlığınızın insanı mutlu eden bir karşılığı yok. Bugün sizi siz olduğunuz için seven bir dostunuzla bir sınavdan geçeceksiniz. Değerlendirin bunu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Aralık 2020)
Kartınız Işık... Sizler de biliyorsunuzetrafı aydınlatmakta ve huzurusağlamakta üzerinize yok gibi. Bugünkartınız tam anlamı ile sizi yansıtıyor.Gün boyu neşeniz üzerinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Aralık 2020)
Size benzer yönleri olan insanları itici bulmayın. Sizden farklı özellikler taşıyan bu kişilerin deneyim ve tarzları ilginizi çekebilir. Aşkta son dönemeçtesiniz. Kaprisli insanlardan uzak durmanız gönlünüzün kırılmasını engelleyecektir. Size dost gibi görünüp kendi menfaatini düşününlerden uzak durun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Aralık 2020)
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Aralık 2020)
Birkaç gün içinde önünüzde yeni açılımlar şekillenebilir. Cesarete ihtiyacınız var. Çok şey kaybetmeyeceğiniz ortada. Sağlam araştırmalar, size gerekli olan cesareti verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Aralık 2020)
Özel hayatınızdaki ufak tefek problemlerin üstesinden gelebilecek güçtesiniz. Sevgiliniz size gerekli olan güveni bir türlü veremiyor. Kısa bir süre içinde görünmemekle birlikte, ilişkinizde bazı olumsuzluklara hazır olmanızda yarar var. İşinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar kuracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Aralık 2020)
Maddi konularda yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceğiniz bir gündesiniz ve bu anlamda alacağınız kararlar son derece yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Aralık 2020)
Son günlerde kilolarınızla ilgili problemleriniz var. Beslenmenize gereken önemi vermeli ve kendinize dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed