Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2018)
Bugün finansal anlamda unuttuğunuz bazı ödemelerle uğraşmak durumunda kalabilir,ek kaynak arayışına gidebilirsiniz. Bu anlamda dikkatli olmalısınız.Düşündüğünüz projelerde hemen harekete geçmek ve bir an önce yaşamınızı iyileştirmek adına daha fazla beklemek istemeyebilirsiniz. Ancak yeterli şartların sizin lehinizde sonuçlanması için biraz daha beklemeniz gerekecektir.Siz de bu zaman içinde gereken son düzeltmeleri yapar ve olması gereken zamanda ortaya çıkarırsınız.Biraz daha zaman,biraz daha sabır. Sonrası mutluluk olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Mart 2018)
Uzaktaki bir dostunuzun da etkisiyle bazı önemli kararlar alma aşamasındasınız. Bu kararlar hayatınızı oldukça fazla etkileyecektir. Bu etki önceleri olumsuz gibi görünebilir fakat zamanla olumlu olacaktır. Fakat sizi asıl endişelendiren alacağınız bu kararlara aile büyüklerinizin tepkisi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2018)
Samimiyetinize güvenen dostlarınız olduğu için çok şanslısınız. Dostlarınız size yardımcı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2018)
Harcamalarınızda biraz dikkatli olmaya çalışın bugün. Para kaybı, düşürme, yanlış ödeme yapma veya nereye koyduğunuzu hatırlamama gibi riskler var. En iyisi idare edecek kadarını yanınıza alıp riski minimuma indirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2018)
Günlük işlerinizi yeniden bir düzene koymaya bakmalısınız. Detay ve sıkı çalışma getiren konular karşısında hazırlıklı olmanız gerekecek. Neyse ki iş ortamında yaşanan olumlu değişiklikler sayesinde moraliniz yerine gelecek. Yaratıcı yanlarınızla olumlu çalışmalar yapmayı başaracaksınız. İkili ilişkiler ise önemli bir gündeminiz. Beraberliklerde birlikte hareket etmeniz yararınıza.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Mart 2018)
Bugünlerde bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bugün bununla ilgili gelişmelere hazırlıklı olmalısınız. İş hayatınızda göz dolduran birisiniz. Sizden daha yetkili birisiyle henüz ortaya çıkmamış gizli bir sürtüşmeniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2018)
Sevdiğinize karşı anlayışınız zayıf olabilir. Ona karşı biraz daha sıcak ve hoşgörülü davranmalı, sorunları büyütmekten kaçınmalısınız. Kuruntulardan uzaklaşın. İş yerinde rutin sorumluluklarınızı yerine getirebilir ve sorumluluklarınıza karşı daha rahat davranabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Mart 2018)
Umulmadık insanların paragöz bir tutum sergilemeleri, sizi yanılgılara götürmemeli. Bazı tartışmaların perdesini aralarsanız, orada parayla ilgisi olmayan başka duygusallıklar göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Mart 2018)
Ortaklaşa işler yürütüyorsanız, alacağınız teklifleri dikkatle gözden geçirmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed