Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2019)
Olumsuz düşünmeyin, her şey bittiğinde son derece mutlu olacağınızı göreceğiniz gelişmeler yaşıyorsunuz. Dikkatle dinlemeli, araştırmalı ve sahip olduğunuz şeyleri korumalısınız. Maddi durumunuzu ilgilendiren değişiklikler sizi rahatlatabilir ve yaşam standartlarınızı geliştirmenizi sağlayabilir. Ancak, bankada bulunan bir para veya bu tür bir parasal durum (ödeme, karışıklık v.b) stres yaratabilir, dikkat!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Mayıs 2019)
Önümüzdeki günlerde hasret gidereceksiniz. Uzak bir ülkede yaşayan yakınınız birkaç gün içinde gelmeyi düşünüyor. Kenara koyduğunuz bazı problemleri yeniden ele aldınız. Hata yaptığınızı çok geç olmadan anladınız. Çok yakın olduğunuz bir arkadaşınızla yaşadığınız uzun süreli kırgınlığı ortadan kaldırmak istiyorsunuz. Karşılıklı olarak böyle bir niyet içerisindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2019)
Kartınız Enerji... Kendinizi çok fazla enerjik hissediyor ve her işin üstesinden geliyorsunuz. Keyfinizin bu kadar yerinde oluşu sizi bile şaşırtıyor. Her şey son derece olumlu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2019)
Akşam gireceğiniz ortamlarda, insanlarla bir aradayken çok fazla sesinizi yükseltmeyin. Bu ses kahkaha ile çıkıyorsa bile insanların dikkatini çekecek. Rahatsız olanlar, sizin iyi ruh halinize hasetlik edenler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2019)
Sorumlulukların arttığı bu dönem pek çok iş bir arada yapıyorsunuz. Planlı ilerlemek adına tamamlanması gereken işleri öne almalısınız. Yakınlarla ilişkilerin keyifli olduğu bu dönem pek çok şey yoluna giriyor. Evde hoş bir atmosfer yaratmak, ailede yakın bağlar kurmak size huzur verecek. Ancak aşırı para çıkışlarına dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Mayıs 2019)
Elinize toplu bir para geçme ihtimali yüksek. Onunla işinizi biraz daha güçlendirebilirsiniz. Epeydir kenarda beklettiğiniz bir işi artık önünüze koyup bir kere daha bakmalısınız. Onda, ilk baktığınızda göremediğiniz bir açılım var gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2019)
Aşk hayatınızda herhangi bir problem yok, büyük bir uyum söz konusu, her şey yerli yerinde. Ona beklemediği sürprizler yapabilirsiniz. Çalıştığınız iş yerinde hareket kabiliyetinizin sizin dışınızdaki güçlere endeksli olması, çaresizliğinizin artmasına ve kendinizi kurban gibi hissetmenize neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Mayıs 2019)
Parasal konularda çok zor durumdasınız. Yatırımlarınızdan beklediğiniz geliri elde edemediğiniz gibi işinizden de almanız gereken parayı alamıyorsunuz. Bu yüzden bugünlerde çok sıkıntılısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Mayıs 2019)
Fazla alıngan olma meylindesiniz ve masum yaklaşımları bile yanlış değerlendirebilirsiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144599 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed