Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Ocak 2018)
Gün itibariyle ekonomik oluşumlarınıza dikkat etmeniz gerekmekte. Özellikle, hırsızlıklara ve dolandırılma olaylarına karşı ekstra dikkatli olmalı sosyal medya hesaplarınız ya da bankacılık şifrelerinizi ayrıca güvende tutacak yollar geliştirmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Ocak 2018)
Duygusal açıdan hoş bir gün geçireceksiniz fakat fiziksel anlamda çok yorulacaksınız, çünkü birikmiş işlerinizin vadesi dolu ve bugün bu işlerinizi bitirmek için yoğun çabalar harcamak zorunda kalabilirsiniz. Bir konuyla ilgili bir tartışmada kendinizi savunmaya çalışacaksınız ve başarılı da olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Ocak 2018)
Size karşı özenli ve sadakatli bir eş arıyorsunuz ve onu bu günlerde bulacaksınız. Bekar olan Kova'lar evlenme hazırlığı içerisine girebilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Ocak 2018)
Uzaklardan beklediğiniz haber bugün gelebilir ama sonuç beklediğiniz şekilde olmayacak. Açıkçası tadınız kaçabilir. Hemen olumsuz tarafından bakmayın. Öyle gibi görünse de düşününce aslında sonucun sizin işinize yaradığını görebilirsiniz. Günün kalanı mutlu geçecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Ocak 2018)
Maddi durumunuzu daha dikkatli incelemeli, gelir gider dengenizi korumalısınız. Kaynaklarının kullanımı yanında uzun vadeli planlar yapmak adına yeni çözümler üretebilirsiniz. Daha yaratıcı olacağınız bu süreçte, yetenekleriniz kazanca çevirme şansınız var. Ancak eve ait giderler yada riskli yatırımlar konusunda çekinceli davrananın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Ocak 2018)
İş hayatınız yıpratıcı temposunu bugünlerde biraz azaltabilir. İşinizle ilgili sizi mesleki olarak geliştirecek bir kalabalık içinde görünüyorsunuz. Bu topluluktan çok kazançlı çıkacaksınız gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Ocak 2018)
İş yaşamınızdaki sezgileriniz çok güçlenecek ve doğru zamanda doğru işler yapacaksınız. İşinizde, yeteneklerinizin gittikçe daha fazla ortaya çıkması, fark edilmesi ve sonuç yaratması muhtemel görünüyor. Para konularında yeni bir girişimde bulunmamaya dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Ocak 2018)
Birkaç güne kalmadan beklenmedik hesaplar içine girebilirsiniz.Bir satın alma işiniz var. Ama her koşulda değerini koruyacak bir şeyin alımı gibi görünüyor. Yine de kararsızlık yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Ocak 2018)
Yeni ilişkilere kapalı tutumunuzdan vazgeçmelisiniz. İlerde yararını göreceğiniz yeni tanışmalar içine gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed