Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Bugün hem finansal konularla hem de sosyal çevrenizle ilgili konularda bazı kararsızlıklar ve düşüncelerinizde gelgitler yaşayabilir, kendinizi kabuğuna çekilmiş gibi hissedebilirsiniz. Karar veremediğiniz hiç bir konuda aceleci davranmadan hareket etmek size uzun vadede kazanımlar sağlarken, aceleyle verilmiş kararların pişmanlığını bir ömür boyu yaşamanız mümkündür. Bu nedenle bu aralar beklemede kalmak daha yararlı olacaktır. Ayrıca sosyal çevrenizin ilişkinize dair düşüncelerini samimiyetsiz bulabilir, bu düşüncelere şüpheyle bakabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Bugün kendinizle çok barışıksınız. Kendinizi bakımlı ve şık hissedeceksiniz. Zaten öylesiniz de. Uzun zamandır kendinizle ilgilenmiyordunuz, bugün ilgilenmeniz için fırsatınız ve isteğiniz olacak. Bir yol planı yapabilirsiniz. Eğer yolculuk için karar verirseniz, sonuçlarından çok memnun kalacaksınız. Birilerinin bu konuda sizi yüreklendirmesi gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Kartınız Kutsal Adam... Bugün yaşça kendinizden küçük insanlarla dostluklar kuruyor, arkadaşlıklarınız perçinleşiyor. Düşüncelerinizin bir kenarında sürekli hastalık endişesi var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Anne-babalar çocuğunuzla birlikte olmanız önemli bugün. Çok fazla keyif almasanız bile katlanın. Bugün onun sizin özel ilginize ihtiyacı var. Günü en çok eğlenceli hale getirecek şeyler sanatsal organizasyonlar olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Dönemsel sorunlar, birçokları gibi sizin de elinizi kolunuzu bağlamış görünüyor. Umutsuzluğa kapalı mizacınız bazı küçük çıkışları zorlamaya devam edecek. Sağlıklı ilişkiler, sağlıklı iş ortamına yetemiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Sevgilinizin birtakım davranışları moralinizin bozulmasına yol açabilir, halbuki bunların sizinle hiç ilgisi yok, siz aşırı alıngansınız. Kendinize olduğu kadar bugüne kadar güveninizi kazanmış olana da güvenin. Beraber çalıştığınız insanlara karşı gereksiz ve o oranda da yıpratıcı bir zıtlaşma içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Bugün sağlık konusuyla ilgili doğrudan veya dolaylı olarak para harcamak zorunda kalabilirsiniz. Bu konuda bir yakınınız size yardımcı olmak isteyecek fakat siz bu yardımı reddeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Dikkatinizi ilgilendiğiniz konuya tam anlamıyla yoğunlaştırabiliyorsunuz ve bu sizin başarılı olmanızı sağlayacaktır. Başladığınız bazı işleri sonuçlandırmak için gerekli gücü kendinizde bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed