Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2021)
Bugün cesaret eksikliğine eğilimlisiniz. Rahatlıkla başa çıkmanız mümkün olan şeyler size yapılması imkansız ya da çok zor işler olarak görünebilirler. Başka bir ifade ile, kendi kendinizin gözünü korkutuyorsunuz. Bir çok şeyi yapmak için içinizde istek bulunabilir fakat iş tatbikata geçmeye gelince kendi kendinize uyduracağınız sudan bahanelerle erteleyip durabilirsiniz. Psikolojik ve fiziksel olarak güçsüz olduğunuz bir gündesiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Temmuz 2021)
Son günlerde yenemediğiniz tedirginlikler, birtakım iç hesaplaşmaları gerektirebilir. Bugünlerde içinizi aydınlatacak yeni yeni tanışmalar söz konusu. İlgi çekicisiniz. Bu size kolaylıklar getiriyor. Bir konudaki gereksiz ataklığınızla ilgili eleştiriler alabilirsiniz. Ama bu eleştirilere vereceğiniz olumlu tepki sizi kazançlı çıkartacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2021)
AŞK: Karşı cinste bıraktığınızitibar çok açık. Sizi her zamanzeki buluyorlar. Bugün sevgisiniaçıklayamayan Kova’lar içinuğurlu bir gün. Haklarında herşey hayırlı olacaktır.İŞ: Paraya tamah etmiyorsunuzancak teknolojiye olan düşkünlüğünüz zamanzaman parayla ilgili hırslı olmanıza nedenolabiliyor. Bu ilginizi yüzünden bütçeniz şaşabilir.SAĞLIK: Bedensel bir aksaklığınız olmamasınarağmen kendinizi çok yorgun hissediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2021)
Neden, niçin gibi sorulara fazla takılmadan hayatı biraz da olduğu gibi görmeye çalışın. Böylece gözden kaçan ayrıntıları daha net görme fırsatını yakalayabilirsiniz. Bir hayranınız sürekli olarak sizi izliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2021)
Bugün finansal konulara dair ani gelişmeler olabilir. Değişim vurgusu ağırlık kazanıyor. Esneklik göstermeniz gereken durumlar var. Ortaklı işlerinizde planlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Bankalar veya finans uzmanlarıyla görüşmeleriniz olabilir. İşle ilgili konularda detayların üstünden geçmeniz faydalı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Temmuz 2021)
Uygulamaya koyduğunuz düzenlemeler, bugünlerde arzuladığınız doğrultuda gitmeyebilir. Birtakım fikir değişiklikleri, kafanızdaki temel konularda sapmalara yol açmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2021)
Sevgiliniz bugün belli konularda sizinle dertleşmek isteyebilir. Kendisini, arkadaşlarıyla sizin aranıza sıkışmış hissetmesine siz neden değilsiniz, ama yine de sizin anlayışınıza ihtiyacı var. İş konularındaki inatçı ve taviz vermez tutumunuz yüzünden arkadaşlarınızla sorunlar çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Temmuz 2021)
Bu haftanın ortalarına doğru bazı sıkıntıları atabileceksiniz. Yan gelirleriniz, bu sıkışık süreçte yine de işe yarıyorlar. Kazancınızın daha fazlasını hak ettiğiniz doğru da olsa, yaşanan şu günler bu konuda ümit verici değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Temmuz 2021)
Yeterli verilere sahip olmadan biraz erken umutlanıyorsunuz. Bugünlerde bazı sevinçlerinizin arkasından düş kırıklılıkları gelebilir, dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed