Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Ağustos 2018)
Siz bir kova kadınıysanız, bu tutumlar sizi çekememelerinden kaynaklanabilir. Ancak siz bir erkekseniz ilginizi çekmek için bu tür bir davranışta bulunacaklarını bilmelisiniz. Nasıl bir tepki göstereceğiniz tamamen size bağlı. İsterseniz boş verir ve hiç birşey olmamış gibi hareket edersiniz ki, bu tutumunuz olayların büyümesini önleyecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Ağustos 2018)
Bugün bir çok konudaki endişelerinizin gereksizliğini anlayarak ferahlayacaksınız. Fırsat olarak nitelenebilecek şeylerin hemen üzerine atılmanız yüzünden sık sık zarara uğradınız moral çöküntüsü yaşadınız. Art niyetleri görmeye gayret edin ve sizi gerçekten seven dostlarınızın uyarısını dinleyin. Bugün ailenizden kimselerden bazı konularda nasihat alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Ağustos 2018)
Bir gün sıcak dediğinize diğer gün soğuk diyebiliyorsunuz. Çevrenizdekileri kırmamaya dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Ağustos 2018)
Söz konusu bireysel bir destek değil de işinize ya da çoğunluğu ilgilendiren başarıya hizmet etmek ise daha rahat destek isteyebilirsiniz. Neye ihtiyacınız olduğunu önce siz tespit edin, o zaman istemesi de kolay olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Ağustos 2018)
Günlük işlerinizi yeniden bir düzene koymaya bakmalısınız. Detay ve sıkı çalışma getiren konular karşısında hazırlıklı olmanız gerekecek. Neyse ki iş ortamında yaşanan olumlu değişiklikler sayesinde moraliniz yerine gelecek. Yaratıcı yanlarınızla olumlu çalışmalar yapmayı başaracaksınız. İkili ilişkiler ise önemli bir gündeminiz. Beraberliklerde birlikte hareket etmeniz yararınıza.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Ağustos 2018)
İşyerinizi bir iş yerinden çok, arkadaşlıkların, küçük gönül oyunlarının yeri olarak görüyorsunuz. Ama nasıl beceriyorsanız, işinizi de asla aksatmıyorsunuz. Fakat yine de işin dışındaki sosyallikler yavaş, yavaş göze batıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Ağustos 2018)
Bunun, duyguların diri olduğu şeklinde değerlendirilmesi daha yapıcı olabilir. Kısa bir yolculuk ve dinlenme ruhi durumunuzu düzelteceği gibi size yeni fikirler ve enerji de getirecek. Maddi hiçbir meseleniz yok, gönlünüz de huzur içinde olacak. Ciddiye almadığınız bir sağlık sorununuz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Ağustos 2018)
Bugün işinizle ilgili bir seyahat gündeme gelebilir. Bu seyahat size bazı kazançların yanında özel hayatınızla ilgili sorunlar da getirebilir. Borsa ve benzeri yatırımlarda dikkatli davranmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Ağustos 2018)
İç dünyanızda bazı değişimler yaşayabilirsiniz. Hayal gücünüz ve yaratıcılığınızın oldukça yüksek olacağı bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed