Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Aralık 2020)
Sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizde iletişimin oldukça hızlanacağı ve bilgi akışının bir o kadar yoğun olacağı bir gün olabilir. Davetlerde kendinizi göstermek isteyebilir, dostlarınızla beraber güzel vakitler geçirebilirsiniz. Aşk hayatınızda gizli kalması gereken bilgileri koruyamamak sizleri bir anda öfke topuna dönüştürebilir. Bu konuda yakın çevrenize rest çekmek durumunda kalabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Aralık 2020)
Bugün uçarı bir gününüzdesiniz. Sizden haber bekleyenler var, umursamayacaksınız. Bugün sizi arayan biri kırılabilir, çünkü onunla beklediği kadar ilgilenmeyeceksiniz. İşi kırmak için bahaneler arayacaksınız. Abur cubur yemede rekor kırabilirsiniz. Biliyorsunuz, yediğiniz her abur cubur size kilo olarak geri dönecek. Enerjiniz, hareketliliğiniz kilo almanıza engel değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Aralık 2020)
Kartınız Negatif... Bir olayda başarı sahibi olamadığınızda hemen o olayın peşini bırakmaktan vazgeçin çünkü mutlaka bir çıkış kapısı vardır. Kötümserlikten kurtulmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Aralık 2020)
Bugün size birilerinin zararı dokunacaksa bu tahmin etmediğiniz bir taraftan gelecek. Farkında olmadığınız bazı karanlık işler dönüyor olabilir. Siz ise bütün sıcaklığınızla günlük işlerinizi yürütme çabasındasınız. Biraz da çevrenize bakarsanız tehlikeleri tespit edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Aralık 2020)
İş hayatında ilerleme elde edebileceğiniz şartlar sürmekte. Son derece yaratıcı etkilerle isteklerinize odaklanabilirsiniz. Kariyerinizi etkileyecek bu olumlu gelişmelerle yeni görevler gündeme gelecek. Tamamlanması gereken konuları ise gözden kaçırmamanız gerek. Eğitim hayatınızla ilgili başlangıçlar ise kararlarınızda yenilenmeler yaşayacağınızı gösteriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Aralık 2020)
Akşama yakın saatlerde alacağınız haberler, bazı kökten kararlar almanıza neden olacak. Aldığınız bir işi sonuna kadar götürüyorsunuz. Bu özelliğiniz çok takdir ediliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Aralık 2020)
Önemli ve değişik bir dönem geçiriyorsunuz. İş yaşamında beklemediğiniz olayların patlak vermesi, sizi karar almaya zorlayabilir. Alışveriş yaparken daha akıllıca ve işinize yarayacak şeyler almalısınız. Kuşku ve endişe dolu duygu ve düşünceler, siz de psikolojik bazı problemlere yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Aralık 2020)
Parasal konulardaki son günlerde göstermiş olduğunuz başarıların neticesinde önümüzdeki günlerde rahat ve huzurlu günler geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Aralık 2020)
Eğer süregelen sağlık probleminiz varsa bu konuda önlem almalı ve kendinize zaman ayırmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed