Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
Bugün duygusal anlamda yaşamınızda farklılıklar olmasını beklediğiniz, özel hayatınızı paylaştığınız kişiyle daha sıcak ilişkiler içinde olmak istediğiniz bir gün olabilir. Ne kadar sevdiğinizi gösteren ve içten bir kişi olursanız karşınızdaki kişiden de o oranda karşılık görürsünüz.
   (1.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
Aileniz son günlerde en büyük desteğiniz. Her tür sorununuzu onlarla paylaşıyorsunuz. Bugün onlardan bir konuda önemli bir destek görebilir ve kendinizi çok rahat hissedebilirsiniz. Bir süredir göremediğiniz arkadaşlarınızla görüşme fırsatı bulabileceğiniz bugün genel olarak neşeli ve rahat geçecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
Bugün yeni tanıdığınız kişi ile tartışmalarda bulunarak deneyimli olduğunuzu kanıtlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
Bugün iş hayatınızda nitelikli ve özenle hazırlanmış eserler sunulabilir, siz bile bunlar arasında tercih yapmakta zorlanabilirsiniz. Başarınızın devamı için çalışanlarınızı motive etmelisiniz. Onları ödülsüz bırakmamayı prensip edinin. Aşk hayatınızdaki fırtınalar bir türlü dinmek bilmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
Sizi harekete geçiren yeni şartlara uymak durumundasınız. Yurt dışı ilişkilerinizi yeniden tasarladığınız bu gün önemli kararlar almanız gerekecek. Eğitim hayatınızı ilgilendiren gelişmeler artan sorumluluklara işaret ediyor. Kendinizi daha tutarlı bir şekilde ortaya koymanız söz konusu. Hayatınıza giren farklı konular sayesinde değişik tecrübeler kazanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
İş yerinizde bazen duygusallığınızı çok ön plana çıkartıyorsunuz. Çok kolay iletişim kurabilmenize karşın, aynı karşılığı kolayca bulamıyorsunuz. Bugün yine bir iletişim sorunundan rahatsız olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
İlişkilerinizde gerginlik oluşabilir. Karşınızdaki insanı yanıltmadan samimi olarak dinlemeniz , ilişkiniz açısından önemli olacak. Bu süre içinde özellikle aşk konusunda hiçbir yenilik yapmamanız iyi olur. Mesleğinizle ilgili aldığınız kararlara harfiyen uyduğunuz için başarı grafiğiniz oldukça yüksek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
Çok sıkıntılı bir süreçten geçiyorsunuz. Büyük ödemeleriniz var. Onları daha ne kadar ileri tarihlere erteleyebileceksiniz ? Para durumunuz iş yaşamınızda daha sağduyulu bir tavra girmenizi öngörüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
Bugünlerde her zamankinden daha çok kararlı olmaya çalışmalısınız. Tedirgin, kararsız bir görüntü vereceğiniz bir görüşmede avantajlarınızı kaybedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed