Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2019)
Sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizle ilgili destekleyici olumlu etkiler oluşabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Mayıs 2019)
Bugünlerde bir dostluk önerisi ile karşılaşacak ama olumlu ya da olumsuz cevap için süre isteyeceksiniz. Çünkü sizi çekemeyen ve karşı olan kimselerden aldatıcı teklifler de gelebileceğini biliyorsunuz. En ufak bir açık verdiğiniz takdirde bunu kullanmak için bazı kimseler tetikte bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2019)
İkili ilişkilerinizde maddi kaygılarınız ön plana çıkıyor. Hiç istemediğiniz halde sevdiklerinizle tartışmak zorunda kalıyorsunuz. Bugün, iş ortamınızın daha canlı ve samimi olması için girişimde bulunacak, olumlu sonuç alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2019)
İşlerinizin yoğunluğu bir yana, çetrefilli ve aşırı gayret gerektiren çalışmalar bugün sizi epey yoracak. İyi ilişkiler ve tatlı dil günü çok daha fazla akıcı hale getirebilir. Tembellik ve işleri erteleme tepki çeken şeyler olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2019)
Sabırlı olmanız gereken zamanlara ilerliyorsunuz. Gelişen olaylar karşısında etkin olamayacağınızı görmelisiniz. Özellikle şu dönem yenilikler için acele etmemeniz gerek. Geçmişe ait düşünce ve duygular sizi bir parça yıpratabilir. Gereksiz kafa karışıklıkları karşısında hatalara düşebilirsiniz. Kişisel konularınıza yeniden göz atarak zaman kazanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Mayıs 2019)
Pek istekli çalışmıyor ve bunu gizleyemiyorsunuz. İş başında işi sevmeyen, huzursuz görüntünüz göze batıyor. Sizin probleminiz çalışmaktan ve sorumluluktan kaçmak değil. Yalnızca ortamdan yeterince hoşlanmıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2019)
Sevgilinize ayak uydurmak adına, yapmak istediğiniz bir dolu şeyden taviz veriyorsunuz. Bu davranış biraz riskli. Onun cazibesi, yaşamınızdaki bir sürü şeyin cazibesini gölgeliyor. İşlerinize hakimsiniz. Akılcı tutumunuzla epeydir durumu kurtarabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Mayıs 2019)
Sürpriz bir ödemeyi hiç zorlanmadan gerçekleştirmenin huzurunu yaşayacaksınız. Yakın bir gelecekte elinize, hayallerinizin küçük bir kısmını elde edebileceğiniz miktarda bir para geçebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Mayıs 2019)
Yaşlı yakınınızı onun kendi penceresinden değerlendirmeyi denemelisiniz. Başkalarını anlama konusunda uzmansınız, ama bugünlerde sempati yeteneğinizi yitirmiş gibisiniz. Onu yeniden kazanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144611 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed