Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Nisan 2018)
Deneyim sana yanlışlardan yola çıkarak doğru yapmanı söyler. Kendine güvenerek istediğin her şeyi başarabilirsin. İstediğini söylemenin sayısız yolu vardır, hepsini öğren. Öğrendiğin zaman yaşadığını anlarsın. Eski bilgilerin seni ilerletmiyorsa bunlardan kurtul ve yenilerine yer aç. Hiçbir konuda sabit fikirli olma. Çünkü yaşam her an değişim içindedir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Nisan 2018)
Aile hayatınızda sizden, daha çok yakınlık ve ilgi bekleyen yetişkinler var. Uzak kaldığınız ilişkileri hepten unutabiliyorsunuz. Bugünden önünüzdeki güzel günlerin heyecanını yaşıyorsunuz. Atacağınız dikkatli bir adımla hayatınızda köklü değişiklikler olacak. Alacağınız bir haberle harekete geçeceksiniz. Sizi bekleyen sevindirici gelişmelere doğru yürüyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Nisan 2018)
Ani tepkileriniz yüzünden yorgun düşebilirsiniz. Bugün, duygusal konularda yakınlarınızın sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalacaksınız. Olayları kendi başınıza halletme yolunu seçeceksiniz. Duygularınızı denetlemekten yanasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Nisan 2018)
İş ve para konusunun bir araya geldiği ve birbirlerini besledikleri bir gün. Kariyer konusundaki sosyal yönünüzü ve etkileyici konuşma tarzınızı kullanın. Sizi baskılamaya çalışacak kişilere takılmayın. Sonuçta siz bir değer yarattınız kendinizle ilgili. Bunu kimse küçümsüyemez.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Nisan 2018)
İyimserliğiniz artıyor. Kendinize yeni ilgi alanları bulacak, değişik eğitim temaları ile yakından ilgileneceksiniz. Farklı olan her şeye merakınız hayatınıza renk katacak değişik konular hızlı biçimde gelişebilir. Yeni kişilerle olan ilişkilerde ani yakınlaşmalar ve haberleşmeler hızlanıyor. Enerjinizi yapıcı yönde kullanmalı, iş hayatında da istikrarlı adımlar atmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Nisan 2018)
Genel durumun getirdiği çözümsüzlüklerin yanında, özel bazı hatalar da söz konusu. İşlerinizin eski tadında olmayışı geçici bir durum. Ne kadar çabalasanız da bu olumsuz süreyi belirleyemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Nisan 2018)
Sevdiğinize karşı anlayışınız zayıf olabilir. Ona karşı biraz daha sıcak ve hoşgörülü davranmalı, sorunları büyütmekten kaçınmalısınız. Kuruntulardan uzaklaşın. İş yerinde rutin sorumluluklarınızı yerine getirebilir ve sorumluluklarınıza karşı daha rahat davranabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Nisan 2018)
Bugün kısa yolculuklar gündeme gelebilir. Yazılı ve sözlü anlaşmalardan kazançlı çıkmanız mümkün. Evinizde yenilik yapma isteğiniz artarken, yeni harcamalarda bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Nisan 2018)
Bir hedefinizle ilgili olarak, iyimserlik ve karamsarlık arasında baş döndüren gelgitleriniz var. Ortalarda bir yerde daha verimli bir bekleyişiniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed