Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2021)
Kafanızdakileri açıkça söylemelisiniz. Maddi manevi, duygusal ve fiziksel anlamda size iyi gelecek değişiklikler yapabilirsiniz. Belli alanlarda ilerlemek için kararlı olmanız, sizi engelleyen veya yavaşlatan durumların önüne geçmenizi sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dün yazdığım gibi beklenmedik olayları körükleyen üç haftalık süreçteyiz. Ancak, önümüzdeki birkaç gün için kendimizi ifade etmek, hayallerimizi gerçekleştirmek, faydalı görüşmeler, toplantılar ya da keyifli konuşmalar, anlaşmalar ve diplomatik görüşmeler açısından olumlu etkiler altındayız. Hemen ardından koşullar değişeceği için, hızlı hareket etmemizde fayda var.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Şubat 2021)
Son günlerde kendinizi yorgun ve bir çok konuda isteksiz hissediyorsunuz. Bugünde özellikle öğleden sonra kendinizi çok yorgun ve bitkin hissedebilirsiniz. Dinlenmek için kendinize fırsat yaratmaya çalışabilir fakat bunda başarısız olabilirsiniz. İhmal ettiğiniz arkadaşlarınızdan bugün bir davet alabilir ve çok şaşırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2021)
AŞK: Bugünlerde son derecebakımlı ve çekiciliğinizle önplandasınız. Etrafınızdakilerekarşı saygınız var ancak dinlemesabrınız çok gelişmiş durumdadeğil. Kararlarınızı alırkenbaşkalarına da danışmayı öğrenin.PARA: Görüntünüzle ne istediğini bilen bir imajçizdiğiniz için tuttuğunuzu kopartıyorsunuz. Hırslıolmanız kıskanılmanıza neden olabilir.SAĞLIK: Üzerinizde oluşabilecek nazarın etkisiylebugün biraz kırık ve uykulu hissetmeniz olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2021)
Ortak bir şeyin paylaşımı söz konusu ise eşit dağıtmakta zorlanabilirsiniz. Hesap öderken bir taraftan diğerine hak geçmesi söz konusu olabilir. Para üstü alırken de dikkatli olup büyük tutarlar mevcutsa mutlaka saymalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2021)
Bugün etrafınızı kalın bir sis tabakası sarmış gibi hissedebilirsiniz. Gizli kalan konular gün içinde karşınıza çıkabilir veya kafanızı karıştırabilir. Endişelenmeyin, bu durumun kaynağı siz değilsiniz. Bunlara kafanızı yormak yerine tüm dikkatinizi hedeflerinize vermelisiniz. Önemli projelerinize son şeklini vermek için beklemeniz sizin için daha faydalı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Şubat 2021)
Bazı iş ilişkilerinizde doğru değerlendirmeler, bazı başarılara endeksli görünüyor. Duygusal bazı yakınlaşmalar içindesiniz. Bu ilişkilerin başarılarınızdan nasıl etkileneceğinden emin olamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2021)
İlişkinizi çok fazla sorguluyor, beraberliğinizi yıpratıyorsunuz. Beraberliğinizin hiç istemeyeceğiniz bir şekle dönüşmesinden sorumlu olmak istemiyorsanız, biraz dikkatli davranmanız gerekiyor. Eski iş bağlantılarınızla yeni görüşmelere girebilirsiniz. Bu doğrultuda bazı düşünceler sizi yönlendiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Şubat 2021)
Parayı iyi koruyorsunuz. Geliriniz bir çok beklentinize karşılık vermiyor olsa da tutumluluğunuzla bir sıkıntı çekmiyorsunuz. Bir yakınınıza verdiğiniz borç epeyce gecikti. Borçlunuz iyi niyetle bu ödemenin hazırlığı içinde. Onu uyarmamakla isabet davrandınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Şubat 2021)
Duygusal konularda yeni bir karar vermek ve girişimde bulunmak için uygun bir günde olmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed