Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Temmuz 2021)
Geçmişi hatırlayabilir, eski arkadaşlarınızla bağlantı kurabilirsiniz. Yapmak istediğiniz şeyler kendini hatırlatabilir. Evle ilgili veya evinizden idare edebileceğiniz plan ve projeler yeni yollar açabilir. Ancak, hiç kimseyi hiçbir konuya dahil etmemeye çalışmanız gereken günlerden biri olabilir. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Temmuz 2021)
Bugünleri size aratabilecek bir hatanın ilk adımını atmak üzeresiniz. Bu konuda dikkatli olmanız gerekiyor. Bu yanlıştan sadece kendi sağduyunuzla kurtulabileceksiniz. Sizi istemeden, bilmeden hataya yöneltenleri görmeniz gerekiyor. Yakında içinizde biriken bir özlemi boşaltacaksınız. İçinizin derinliğindeki sevincin nedeni bu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Temmuz 2021)
Kartınız Kıyamet... Sevdiğiniz kadar sevildiğinize inanmıyorsunuz. Diğer insanların dedikodularından çabuk etkileniyor ve kendinize günü zehir ediyorsunuz. Üzerinizde göz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Temmuz 2021)
Neden, niçin gibi sorulara fazla takılmadan hayatı biraz da olduğu gibi görmeye çalışırsanız gözden kaçan ayrıntıları daha net yakalama fırsatı elde etmiş olursunuz. Sizi beğenen ama bir türlü açılamayan bir hayranınız yakın çevrenizde varlığını hissettirmek için çaba sarfediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Temmuz 2021)
Ortaklaşa konularınız devam etmekte. Son günlerde eldeki kaynakların ne kadar önemli olduğunu görmüş olmalısınız. Sizi bağlayıcı unsurlara rağmen borç alacak temalarınızı çözmeye kararlı görünüyorsunuz. Sizi kısıtlayan duygusal ilişkilere ise soğukkanlı yaklaşmalısınız. Gereksiz huzursuzluklar sorunların büyümesine neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Temmuz 2021)
Yetkililer ile ciddi bir sorununuz yok, ama işin kendisi sizi tatmin etmiyor. İşyerinizde gelişme şansınız olmadığını düşünüyorsunuz. Çok memnun değilsiniz. İnsanlarla samimi ilişkiler içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Temmuz 2021)
Özel hayatınızda sizi huzursuz eden bir durum yok. Sevgilinizle az görüşmek sizi rahatsız etse de, bu sayede birbirinize daha çok bağlanıyorsunuz. İşinizle ilgili bazı görüşmeleriniz olacak. Bağladığınız işlerin yüksek kapasitesi, üstleriniz arasında memnuniyetle karşılanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Temmuz 2021)
Elde avuçta bir şeyler olmalıydı diye hayıflanıyorsunuz. Ama sizin durumunuzda biliyorsunuz ki kolay değil bu. Geçen ay elinize geldiği gbi giden toplu parayı da kenara koyma durumunuz yoktu. Bugünlerde sıkıntılısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Temmuz 2021)
Seyahate çıkmak ve bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak konusunda istek duyabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla güzel planlar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed