Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Aralık 2020)
Yanlış bir adımınız özel ilişkilerinize ya da günlük işlerinizin işlerliğine zarar verebilir. Adımlarınızı düşünerek atmanız gereken iki günlük süreçtesiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Aralık 2020)
Bir arkadaşınız bu hafif sıkıntılı döneminizde size yardımcı olmaya çalışacak. Dostluğunuzun değerini daha da anlayacaksınız. Kısa ve cazip bir yolculuk teklifi alabilirsiniz. Hava koşullarını engel olarak görmemelisiniz. Bilinçaltınızda sakladığınız bir takıntınız bugünlerde yine açığa çıkmak üzere. Dönüp geçmişinizle hesaplaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Aralık 2020)
AŞK: Duygusal ve narin yapınızpartnerinizi size yaklaştırırkenbiraz da korkutuyor. Siziincitmemek için çaba hacıyorama yine de bazen onaalınıyorsunuz ve kırılıyorsunuz.PARA: Maddi açıdan bugün adetapara toplama günü olacak sizin için. Borç olarakverdiğiniz bazı paraları geri almanız veya değişiktahsilatlar yapmanız olası görünüyor.SAĞLIK: Biraz pozitif düşünseniz her şeyingerektiği gibi yolunda olduğunu göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Aralık 2020)
Emin adımlarla yola çıktığınız iş hayatınızda yavaş yavaş zirveye doğru yükseliyorsunuz. Sevdiğiniz insanın ailesiyle aranızda oluşan gergin havayı yumuşatarak bu sorunu çözmelisiniz. Spor yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Aralık 2020)
Elinizdeki kaynakları ve maddi durumunuzu düşünürken gerçekçi olmaya bakmalısınız. Zira parasal alanda hayalci olabilirsiniz. Oysa ki idealist yollardan somut kazançlar gelecektir. Bütçenizi aşan harcamalar ise bazı sorunlar getirebilir. Ekonomik olmanız gereken bu günlerde daha uzun vadeli planlar yapabileceğiniz fırsatlar bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Aralık 2020)
Ekip çalışmasına oldukça yatkınsınız ve üretkenliğiniz artıyor. Bazı işlerinizi bugün tamamlamayı başaracaksınız fakat bunu ekibinize de çok borçlusunuz. Tek başına bunu asla halledemezdiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Aralık 2020)
Daha hareketli günler için bugünden önlem almanız gerekiyor. Elinizdeki imkanların değerini iyi bilmemeye başladınız. Sizin durumunuzu kıskananlar var. Gelecek için ümidinizi sürdürmeniz, bu imkanları değerlendirmekle mümkündür. Yatırım konusunda acele ederseniz zararlı çıkabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Aralık 2020)
Bugünlerde bir yakınınıza büyük bir para desteğiniz olacak. Çok ekonomik yaşayabildiğiniz için, temel gereksinimleriniz dışındaki sıkışmalarınıza maddi sorun diye bakmıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Aralık 2020)
Bazı uyarılarınız daha ince üsluplarla dile getirebilirsiniz. Sevmediğiniz insanlara, düşüncenizi çok fazla belli ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed