Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Haziran 2018)
Bugün genel olarak olumlu bir gününüzdesiniz. Bir süreden beri bozuk veya sallantılı giden konularınızı bugün düzeltebileceksiniz. Hemen hemen her konuda iyisiniz ve bu dönem birden fazla önemli ve zevkli iş yapacaksınız. İş ilişkileriniz sizi bile şaşırtacak derecede düzelebilir. Çalışma ortamınız daha güzel bir hale gelebilir. Eğer siz çocukları olan bir kimseyseniz çocuklarınızla ilgili sevindirici bir olay yaşayabilirsiniz. Uzak bir yere bir, iki günlüğüne gezmeye gitmeniz ihtimali oldukça güçlüdür. Ayrıca, sevmediğiniz birisinin üzüntü ya da sıkıntısına tanık olabilirsiniz fakat bu olay gerçekleştikten sonra sizi fazla sevindirmediğini de fark edebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Haziran 2018)
Hareketli, yoğun ama aynı zamanda da yorucu bir gün geçireceksiniz. İkili ilişkilerde yaşadığınız bazı gerginlikler geri adım atmanıza neden olacak. Yine de bugün meydana gelen gelişmeler sizi memnun edecek. Kendinizi iyi ve moral açıdan yüksek hissedeceksiniz. Elinize toplu para geçecek. Harcamalarınızı kontrollü yapın yoksa ekonomik sıkıntı yaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Haziran 2018)
Karşınızda zayıf iradeli partnergörmek istemiyorsanız öncesiz güçlenin. Endişelerinizigörünce onunda düşüncelerizayıflamaya başlıyor.Unutmayın ki sizler birbiriniziçin yaratılan çiftsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Haziran 2018)
Eğlenceli gibi görünen bir aktivite için davet alabilirsiniz bugün. Para harcanacak olması ayaklarınızın geri gitmesine neden olabilir. Eğer bütçenizi aşmayacak bir organizasyon ise size bilgi katacak insanlarla tanışabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Haziran 2018)
Umutlu ve iyimser bir gününüzdesiniz. Geleceğe dair herkesin yararına olacak uğraşlarınıza ağırlık verebilirsiniz. Meslek birlikleri, vakıf veya dernek çalışmalarınız öne çıkıyor. Arkadaşlarınızla buluşup sohbet edebilirsiniz. İşten gelen paralara dair hareketlilik gözüküyor. Kazançlarınız artıyor. Sizin için güzel bir gün olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Haziran 2018)
İşinizle ilgili bir sorun yaşamamanıza karşın iş yaşamınızdaki insan ilişkileri sizi yıpratıyor. Bugün bazı insanlarla oturup konuşmayı düşünüyorsunuz. Birtakım şeylere takılmadan çalışamıyorsunuz. Bu nedenle yeni arayışlar içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Haziran 2018)
Aşk hayatınız zorlu bir sürece girmek üzere. Karşılıklı olarak samimiyet beklentileriniz var. İki tarafın da, daha samimi oldukları şeklindeki yanılgılar uzlaşmayı güçleştiriyor. Çalışkanlığınız ve titizliğinizle, üstlendiğiniz işleri başarıyla bitiriyorsunuz. İnsanlara ani ve sert tepkiler vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Haziran 2018)
Yakında bir para haberiniz olabilir. İlginç tasarruf yöntemleriniz var. Yakınlarınızın size harcamaları azaltmanız anlamında verdikleri destek hiç de azımsanacak gibi değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Haziran 2018)
Önümüzdeki günlerde umutlarınızı besleyebildiğiniz ölçüde sevinçler yaşayacaksınız. Bunun tersine yol açmak da sizin elinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed