Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2018)
Özel hayatınızda karşılaştığınız bazı zorlukları şu an için sosyal çevrenizle paylaşmanız uygun değildir. Zira bu konuda onların yapabileceği şeylerden çok sizin davranış biçiminiz önemlidir. Eğitim hayatınız ve kariyerinizle ilgili kendinizi geliştirmek istediğiniz konularda gereken finansal destekleri bulabileceğiniz görüşmeler yapabilirsiniz. Bu anlamda otoriter figürlerin maddi destekleri arkanızda olacaktır. Borç, alacaklar, vergi ve kredilerle ilgili önemli destekler de görmeniz mümkün. Kararlı durduğunuz konularda şans her zaman sizin yanınızda ve yardımınızda olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Mart 2018)
Hayatınızdan genel olarak memnunsunuz. Küçük sorunlar ise sizi fazla etkilemiyor. Bugün yapmak istediklerinizi gerçekleştirmeniz için uygun fırsatlarınız var. Size çok yakın biriyle ortak bir iş söz konusu. Ama bu ortaklığı hiç istemiyorsunuz. Önümüzdeki günler içinde mutlu kalabalıklar arasında birtakım görüşmeler ve bu görüşmelerden çıkacak önemli kararlarınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2018)
AŞK: Aşk yaşamınızda hayalkırıklığı yaşayabilirsiniz. Bugünalınganlığı üzerinde. Evli olanlareşleri arasında ufak tartışmalarıbüyütmemeli. Etrafındedikoduları ile aile içindeolumsuzluklar çoğalabilir.İŞ: Beklediğiniz birçok haberleri arka arkayaalacak ve sevineceksiniz. Ödemelerinize kolaylıkgelmesi birikiminizin artmasına neden olacak.SAĞLIK: Karşınızdaki insanları mıknatıs gibiçekiyor, ancak sonra kalabalıktan sıkılıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2018)
Hayatı haddinden fazla ciddiye aldığınız günlerden birindesiniz. Her şey bu kadar zor olmak zorunda değil. Mutlak bir kolayı, çıkar yolu vardır tüm çetrefilli işlerin. Daha esnek ve geniş düşünce yapısı ile görebilirsiniz onları.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2018)
İkili ilişkiler ve ortaklıklar sizi hareketlik kılıyor. Ölçülü ve ılımlı olmanız gereken şartları rahat aşabilirsiniz. Bu gün yeni öneriler daha önemli kazançlara işaret etmekte. Ancak beklentilerinizi abartmamalısınız. Yeni kararlar almak istediğiniz ortalıklarda yenilenmeler yaşamanız çok olası. Yarın parasal konuları içine alan ortak hedefler dikkat çekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Mart 2018)
Genel olarak olumlu etkiler altında olduğunuz bir gün ve başladığınız bazı işleri sonuçlandırmak için gerekli gücü kendinizde bulacaksınız. Bir süreden beri kafanızı kurcalayan sorunların üzerinde düşünme imkanı bulacaksınız. Sonunu düşünmeden bir riske girebilirsiniz ancak bundan kaçınmanız sizin için daha doğru olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2018)
Özel hayatınızda sizi huzursuz eden bir durum yok. Sevgilinizle az görüşmek sizi rahatsız etse de, bu sayede birbirinize daha çok bağlanıyorsunuz. İşinizle ilgili bazı görüşmeleriniz olacak. Bağladığınız işlerin yüksek kapasitesi, üstleriniz arasında memnuniyetle karşılanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Mart 2018)
Dostlarınıza karşı çok gönlü zenginsiniz. Konuk ağırlamalarınızdaki masraflara dikkat. Para konularında isabetli önsezileriniz var, ama bu özelliğinizin hakkını yeterince veremiyorsunuz. Önümüzdeki günlerde sevineceğiniz bir para haberiniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Mart 2018)
Sizi uyarılarıyla, müdahaleleriyle sıkan biriyle başınız dertte. Ama onu dikkate almanızda yarar var. Önyargılarınızdan arınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed