Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2018)
Bugün kendimize yapılmasını istemediğimiz bir durumu başkasına da yapmak istemeyeceğiz. Empati duygumuzun en üst seviyede yaşanacağı, birbirimizi daha iyi anlayabileceğimiz güçlü etkilerle dolu bir gün. Yani hatalarımızı objektif bir şekilde görüp İlk hatalının bizolduğu görecek ve bundan sonraki ahkâmlarınızda daha insaflı olacağımız bir gün geneli.
   (1.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Ocak 2018)
Sosyal açıdan canlı ve hareketli bir gündesiniz, ama önceliklerinizi yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız bugün sizi yalnız bırakmayacak gibi. Alacağınız öneriler yeni planlar yapmanıza neden olabilir. Esnek olmanız gerekiyor. Bugün özellikle öğleden sonra saatlerinde bir miktar içe kapanabilir ya da daha çok özel konulara yönelebilirsiniz. Aşırı değişiklikler yapmaktan kaçınmanızda fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2018)
Her şeye kolayca inanıyorsunuz. Bu durumunuzdan yararlanmak isteyenlere karşı dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2018)
Sevdiğinizin sizi kıskanması küçük çaplı tartışmalara yol açacak. Ancak bu durum önemli bir sorun yaratmayacak. Günlerdir yoğun bir tempoda çalışmanız, arkadaşlarınızla aranızdaki ilişkileri soğutsa da bugünden itibaren sosyal faaliyetlerinizi hızlandıracaksınız. Müjdeli bir haber geliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2018)
Gerekli çabayı gösterdiğinizde günü verimli tamamlayabilirsiniz. Aileyi içine alan pek çok gelişme ile sorumluluklarınız artacaktır. Ayrıca yerleşimle ilgili konular öncelik kazanırken, eve ait harcamalarda artışlar söz konusu. Özellikle bugün kaynaklarınızı dikkatli kullanmalı, iş hayatında önemli bir süreçte olduğunuzu hatırlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Ocak 2018)
Enerjiniz çok iyi ve kafanız iyi çalışıyor. Bir süreden beri kafanızı kurcalayan sorunlara bugün farklı çözümler bulabilirsiniz. İlginç iletişimler içine girebilirsiniz ve size farklı gelecek ortamlarda bulunabilirsiniz. Karşınızdaki insanları istediğiniz gibi ikna etmeniz bugün sizin için zor olmayacaktır. Zihinsel yeteneklerinizi olumlu olarak kullanmanız başarılı olmanızı beraberinde getirecektir. İşinizle ilgili olarak yeni kararlar almak ve girişimlerde bulunmak için uygun etkiler altında olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2018)
Aşk hayatınız zorlu bir sürece girmek üzere. Karşılıklı olarak samimiyet beklentileriniz var. İki tarafın da, daha samimi oldukları şeklindeki yanılgılar uzlaşmayı güçleştiriyor. Çalışkanlığınız ve titizliğinizle, üstlendiğiniz işleri başarıyla bitiriyorsunuz. İnsanlara ani ve sert tepkiler vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Ocak 2018)
Parasız kalmamayı becerebiliyorsunuz, harcamalarınızı iyi dengeleyebiliyor ve acil ihtiyaçlarınız dışındaki masraflarınızı kontrol altına alabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Ocak 2018)
Sorunları biriktirmeden ilk karşınıza çıktığında konuşup çözmeyi öğrenmelisiniz. Birikince küçük sorunlar büyük hale geliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed